Polonia Warszawa Halowym Mistrzem Mazowsza Oldbojów (35+)

 

Wyniki i tabele rozgrywek grupowych:

Grupa Mecz Wynik
A JEDNOŚĆ Żabieniec - K.S. Raszyn 0 : 1
B POLONIA 80 Warszawa - MKS Piaseczno 5 : 4
C SPORTTEAM Warszawa - MULTISPORT 0 : 1
A POLONIA Warszawa - SENI Bródno 2 : 2
B INTER Warszawa - IPA Warszawa 2 : 0
C ULTRAS Ząbki - ŚWIT Warszawa 5 : 1
A DELTA Warszawa - JEDNOŚĆ Żabieniec 8 : 0
B MOSiR Ząbki - POLONIA 80 Warszawa 2 : 3
C MARYMONT Warszawa - SPORTTEAM Warszawa 3 : 0
A K.S. Raszyn - SENI Bródno 3 : 1
B MKS Piaseczno - IPA Warszawa 4 : 3
C MULTISPORT - ŚWIT Warszawa 2 : 1
A DELTA Warszawa - POLONIA Warszawa 1 : 2
B MOSiR Ząbki - INTER Warszawa 0 : 1
C MARYMONT Warszawa - ULTRAS Ząbki 1 : 1
A JEDNOŚĆ Żabieniec - SENI Bródno 1 : 2
B POLONIA 80 Warszawa - IPA Warszawa 3 : 2
C SPORTTEAM Warszawa - ŚWIT Warszawa 4 : 3
A DELTA Warszawa - K.S. Raszyn 5 : 0
B MOSiR Ząbki - MKS Piaseczno 6 : 1
C MARYMONT Warszawa - MULTISPORT 2 : 2
A POLONIA Warszawa - JEDNOŚĆ Żabieniec 4 : 5
B INTER Warszawa - POLONIA 80 Warszawa 3 : 1
C ULTRAS Ząbki - SPORTTEAM Warszawa 2 : 1
A DELTA Warszawa - SENI Bródno 3 : 1
B MOSiR Ząbki - IPA Warszawa 3 : 3
C MARYMONT Warszawa - ŚWIT Warszawa 4 : 0
A POLONIA Warszawa - K.S. Raszyn 4 : 0
B INTER Warszawa - MKS Piaseczno 2 : 1
C ULTRAS Ząbki - MULTISPORT 4 : 3

Grupa A

 

Punkty

Bramki

Miejsce

DELTA Warszawa

9

17

-

3

I

POLONIA Warszawa

7

12

-

8

II

JEDNOŚĆ Żabieniec

3

6

-

15

V

K.S. Raszyn

6

4

-

10

III

SENI Bródno

4

6

-

9

IV

Grupa B

 

Punkty

Bramki

Miejsce

MOSiR Ząbki

4

11

-

8

III

INTER Warszawa

12

8

-

2

I

POLONIA 80 Warszawa

9

12

-

11

II

MKS Piaseczno

3

10

-

16

IV

IPA Warszawa

0

8

-

12

V

Grupa C

 

Punkty

Bramki

Miejsce

MARYMONT Warszawa

8

10

-

3

III

ULTRAS Ząbki

10

12

-

6

I

SPORTTEAM Warszawa

3

5

-

9

IV

MULTISPORT

7

7

-

3

III

ŚWIT Warszawa

0

5

-

15

V

 

Do ćwierćfinałów awansowały po 2 pierwsze drużyny oraz 2 drużyny z 3 miejsc z najlepszym dorobkiem punktowy. Pozostałe zespoły zagrały o miejsca 9-15.

Mecze o miejsca 12 - 15:

JEDNOŚĆ Żabieniec

-

IPA Warszawa

 

1

-

8

JEDNOŚĆ Żabieniec

-

ŚWIT Warszawa

 

9

-

2

IPA Warszawa

-

ŚWIT Warszawa

 

0

-

1

 

Mecze o miejsca 9-12:

Mosir Ząbki

-

Seni Bródno

 

3

-

1

 

MKS Piaseczno

-

SPORT TEAM

 

2

-

0

 

Mosir Ząbki

-

MKS Piaseczno

 

1

-

5

mecz o m. 9

SENI Bródno

-

SPORTTEAM

 

1

-

2

mecz o m. 11

 

Ćwierćfinały:

DELTA Warszawa

-

MULTISPORT

 

1

-

3

INTER Warszawa

-

MARYMONT

 

3

-

1

POLONIA Warszawa

-

POLONIA 80 Warszawa

 

5

-

2

ULTRAS Ząbki

-

KS Raszyn

 

6

-

1

 

Mecze o miejsca 5 - 8:

DELTA Warszawa

-

MARYMONT

 

3

-

0

 

POLONIA 80 Warszawa

-

KS Raszyn

 

1

-

1   k. 3-1

 

MARYMONT

-

KS Raszyn

 

0

-

3

mecz o m. 7

DELTA Warszawa

-

POLONIA 80 Warszawa

 

1

-

3

mecz o m. 5

 

Półfinały:

MULTISPORT

-

INTER Warszawa

 

4

-

0

POLONIA Warszawa

-

ULTRAS Ząbki

 

2

-

2  k. 3-2

 

INTER Warszawa

-

ULTRAS Ząbki

 

0

-

4

Mecz o III miejsce

MULTISPORT

-

POLONIA Warszawa

 

0

-

0  k. 3-2

Finał

 

Kolejność:

1. POLONIA Warszawa

2. MULTISPORT

3. ULTRAS Ząbki

4. INTER Warszawa

5. POLONIA 80 Warszawa

6. DELTA Warszawa

7. KS Raszyn

8. MARYMONT

9. MKS Piaseczno

10. MOSiR Ząbki

11. SPORT TEAM

12. SENI Bródno

13. IPA Warszawa

14. JEDNOŚĆ Żabieniec

15. ŚWIT Warszawa

Logowanie

Odwiedziło Nas:

Dzisiaj42
Ten Miesiąc2075
Wszystkich159921

 Partnerzy: