Wyniki W.L.O. - sezon 2014/2015 runda jesienna

                     
  GRUPA A M Pkt Z R P Bramki Bilans
1 Marymont Warszawa 9 25 8 1 0 40 - 17 23
2 MOSiR Ząbki 9 19 6 1 2 34 - 15 19
3 Inter Warszawa 9 18 6 0 3 30 - 17 13
4 Jedność Żabieniec 9 16 5 1 3 20 - 22 -2
5 Delta Warszawa 9 15 4 3 2 33 - 21 12
6 Perła Złotokłos 9 15 5 0 4 41 - 22 19
7 KS Raszyn 9 12 4 0 5 20 - 27 -7
8 Victoria Sulejówek 9 9 3 0 6 24 - 37 -13
9 Seni Bródno 9 1 0 1 8 13 - 33 -20
10 Manta 9 1 0 1 8 14 - 58 -44
                     
  GRUPA B M Pkt Z R P Bramki Bilans
1 Legia Warszawa 9 27 9 0 0 50 - 2 48
2 Polonia Warszawa 9 24 8 0 1 50 - 11 39
3 GKP Targówek 9 18 6 0 3 28 - 17 11
4 Ursus Warszawa 9 18 6 0 3 22 - 19 3
5 PKS Radość 9 16 5 1 3 21 - 20 1
6 Znicz Pruszków 9 13 4 1 4 21 - 24 -3
7 Świt Warszawa 9 7 2 1 6 16 - 40 -24
8 Okęcie Warszawa 9 7 2 1 6 13 - 37 -24
9 Policja  9 3 1 0 8 3 - 24 -21
10 Żyrardowianka 9 0 0 0 9 3 - 33 -30

GRUPA A

 

Kolejka: 1 w dniu 08-09-2014

1

Manta

- Marymont Warszawa

Chylice

08.09. g.20.00

1:9

2

Jedność Żabieniec

- Victoria Sulejówek

Piaseczno

Przeł.

3:0v.o.

3

KS Raszyn

- Perła Złotokłos

Raszyn, search ul. Szkolna

08.09. g.20.00

3:10

4

Delta Warszawa

- MOSiR Ząbki

Obory

09.09. g.17.30

3:3

5

Seni Bródno

- Inter

Park Skaryszewski

08.09. g.20.40

1:3

 

Kolejka: 2 w dniu 15-09-2014

1

Marymont Warszawa

- Inter

ul. Potocka

15.09. g.17.30

4:3

2

MOSiR Ząbki

- Seni Bródno

Kobyłka, ul. Napoleona

16.09. g.20.30

3:0

3

Perła Złotokłos

- Delta Warszawa

ul. Sosnkowskiego

15.09. g.20.30

4:6

4

Victoria Sulejówek

- KS Raszyn

Sulejówek

16.09. g.20.45

4:2

5

Manta

- Jedność Żabieniec

Chylice

15.09. g.20.00

1:5

 

Kolejka: 3 w dniu 22-09-2014

1

Jedność Żabieniec

- Marymont Warszawa

Piaseczno

22.09. g.20.00

1:3

2

KS Raszyn

- Manta

Raszyn

22.09. g.20.00

6:0

3

Delta Warszawa

- Victoria Sulejówek

Obory

23.09. g.17.30

8:0

4

Seni Bródno

- Perła Złotokłos

Park Skaryszewski

22.09. g.20.40

2:6

5

Inter

- MOSiR Ząbki

ul. Kawęczyńska

22.09. g.21.00

2:3

Kolejka: 4 w dniu 29-09-2014

1

Marymont Warszawa

- MOSiR Ząbki

Kobyłka

29.09. g.20.45

3:2

2

Perła Złotokłos

- Inter

ul. Sosnkowskiego

29.09. g.20.30

1:2

3

Victoria Sulejówek

- Seni Bródno

Sulejówek

30.09. g. 20.45

7:3

4

Manta

- Delta Warszawa

Chylice

29.09. g.20.00

1:5

5

Jedność Żabieniec

- KS Raszyn

Piaseczno

29.09. g.20.30

1:0

Kolejka: 5 w dniu 06-10-2014

1

KS Raszyn

- Marymont Warszawa

Raszyn

06.10 g20.00

3:6

2

Delta Warszawa

- Jedność Żabieniec

Obory

08.10. g.20.00

3:3

3

Seni Bródno

- Manta

Park Skaryszewski

06.10. g.20.40

0:0

4

Inter

- Victoria Sulejówek

ul. Kawęczyńska

06.10. g.21.00

3:2

5

MOSiR Ząbki

- Perła Złotokłos

Kobyłka

07.10 g.20.30

2:1

Kolejka: 6 w dniu 13-10-2014

1

Marymont Warszawa

- Perła Złotokłos

ul. Potocka

13.10. g.16.45

2:0

2

Victoria Sulejówek

- MOSiR Ząbki

Sulejówek

13.10. g. 20.45

2:6

3

Manta

- Inter

Chylice

13.10. g.20.00

1:6

4

Jedność Żabieniec

- Seni Bródno

Piaseczno

13.10. g.20.30

2:1

5

KS Raszyn

- Delta Warszawa

Raszyn

13.10 g.20.00

2:1

Kolejka: 7 w dniu 20-10-2014

1

Delta Warszawa

- Marymont Warszawa

Obory

21.10 g. 19.00

2:2

2

Seni Bródno

- KS Raszyn

Park Skaryszewski

20.10. g.20.40

1:2

3

Inter

- Jedność Żabieniec

ul. Kawęczyńska

20.10. g.21.00

5:2

4

MOSiR Ząbki

- Manta

Kobyłka

21.10. g. 20.30

11:2

5

Perła Złotokłos

- Victoria Sulejówek

ul. Sosnkowskiego

20.10. g.20.30

3:0

Kolejka: 8 w dniu 27-10-2014

1

Marymont Warszawa

- Victoria Sulejówek

Sulejówek

27.10. g.20.45

5:1

2

Manta

- Perła Złotokłos

Chylice

27.10. g.20.15

4:8

3

Jedność Żabieniec

- MOSiR Ząbki

Piaseczno

27.10 g.20.30

2:1

4

KS Raszyn

- Inter

Raszyn

27.10. g.20.00

2:1

5

Delta Warszawa

- Seni Bródno

Obory

28.10. g. 20.00

4:1

Kolejka: 9 w dniu 03-11-2014

1

Seni Bródno

- Marymont Warszawa

Park Skaryszewski

03.11. g.20.40

4:6

2

Inter

- Delta Warszawa

ul. Kawęczyńska

03.11. g.21.00

5:1

3

MOSiR Ząbki

- KS Raszyn

Kobyłka

09.11. g.17.00

3:0

4

Perła Złotokłos

- Jedność Żabieniec

ul. Sosnkowskiego

03.11. g.20.30

8:1

5

Victoria Sulejówek

- Manta

Sulejówek

18.11. g.20.45

8:4

 

GRUPA B

 

Kolejka: 1 w dniu 08-09-2014

1

Policja

- GKP Targówek

ul. Kawęczyńska

08.09. g.21.00

0:3v.o. (3:1)

2

Legia Warszawa

- Okęcie Warszawa

ul. Łazienkowska

08.09. g.21.00

7:0

3

Ursus Warszawa

- PKS Radość

ul. Sosnkowskiego3

08.09. g. 20.30

2:3

4

Polonia Warszawa

- Żyrardowianka

ul. Konwiktorska

08.09. g. 20.30

8:2

5

Świt Warszawa

- Znicz Pruszków

ul. Oświatowa

08.09. g.17.30

2:4

 

Kolejka: 2 w dniu 15-09-2014

1

GKP Targówek

- Świt Warszawa

ul. Kołowa

15.09. g.17.30

3:0

2

Żyrardowianka

- Znicz Pruszków

Żyrardów

15.09. g.19.15

1:4

3

PKS Radość

- Polonia Warszawa

Wiązowna

15.09. g.20.00

1:3

4

Okęcie Warszawa

- Ursus Warszawa

ul. Radarowa

15.09. g.17.30

0:2

5

Policja

- Legia Warszawa

ul. Kawęczyńska

15.09. g.21.00

0:3v.o. (4:5)

 

Kolejka: 3 w dniu 22-09-2014

1

Legia Warszawa

- GKP Targówek

ul. Łazienkowska

22.09. g.21.00

5:1

2

Ursus Warszawa

- Policja

ul. Sosnkowskiego3

22.09. g.20.30

3:0v.o. (7:8)

3

Polonia Warszawa

- Okęcie Warszawa

ul. Konwiktorska

22.09. g.20.30

10:2

4

Znicz Pruszków

- PKS Radość

Pruszków, Boh. W-wy

22.09. g.20.45

2:2

5

Świt Warszawa

- Żyrardowianka

ul. Oświatowa

22.09. g.17.30

3:0v.o.

Kolejka: 4 w dniu 29-09-2014

1

GKP Targówek

- Żyrardowianka

ul Kołowa

29.09. g.17.00

3:0v.o.

2

PKS Radość

- Świt Warszawa

Wiązowna

29.09. g.20.00

4:2

3

Okęcie Warszawa

- Znicz Pruszków

ul. Radarowa

29.09. g.17.00

0:6

4

Policja

- Polonia Warszawa

ul. Kawęczyńska

29.09. g.21.00

0:3v.o.

5

Legia Warszawa

- Ursus Warszawa

ul. Łazienkowska

29.09. g.21.00

7;0

Kolejka: 5 w dniu 06-10-2014

1

Ursus Warszawa

- GKP Targówek

ul. Sosnkowskiego3

06.10. g. 20.30

4:2

2

Polonia Warszawa

- Legia Warszawa

ul. Łazienkowska

06.10. g. 21.00

1:3

3

Znicz Pruszków

- Policja

Pruszków, Boh. W-wy

06.10. g.20.45

3:0v.o. (3:3)

4

Świt Warszawa

- Okęcie Warszawa

ul. Oświatowa

06.10. g.16.45

3:3

5

Żyrardowianka

- PKS Radość

Żyrardów

06.10. g.19.15

0:3v.o.

Kolejka: 6 w dniu 13-10-2014

1

GKP Targówek

- PKS Radość

ul Kołowa

13.10. g.17.00

6:2

2

Okęcie Warszawa

- Żyrardowianka

ul. Radarowa

13.10. g. 17.00

3:0v.o.

3

Policja

- Świt Warszawa

ul. Kawęczyńska

13.10. g.21.00

0:3v.o. (1:2)

4

Legia Warszawa

- Znicz Pruszków

ul. Łazienkowska

13.10. g.21.00

9:0

5

Ursus Warszawa

- Polonia Warszawa

ul. Sosnkowskiego3

13.10. g. 20.30

0:3v.o. (2:3)

Kolejka: 7 w dniu 20-10-2014

1

Polonia Warszawa

- GKP Targówek

ul. Konwiktorska

20.10. g.20.30

5:2

2

Znicz Pruszków

- Ursus Warszawa

Pruszków, Boh. W-wy

20.10. g.20.45

1:2

3

Świt Warszawa

- Legia Warszawa

ul. Oświatowa

20.10. g.16.15

0:9

4

Żyrardowianka

- Policja

 

 

0:3v.o.

5

PKS Radość

- Okęcie Warszawa

Wiązowna

20.10. g.20.00

3:1

Kolejka: 8 w dniu 27-10-2014

1

GKP Targówek

- Okęcie Warszawa

ul. Kołowa

27.10 g.15.30

6:1

2

Policja

- PKS Radość

ul. Kawęczyńska

27.10. g.21.00

0:3v.o.

3

Legia Warszawa

- Żyrardowianka

ul. Łazienkowska

 

3:0v.o.

4

Ursus Warszawa

- Świt Warszawa

ul. Sosnkowskiego3

27.10. g. 20.30

6:3

5

Polonia Warszawa

- Znicz Pruszków

ul. Konwiktorska

27.10. g. 20.30

6:1

Kolejka: 9 w dniu 03-11-2014

1

Znicz Pruszków

- GKP Targówek

Pruszków, Boh. W-wy

03.11. g.20.45

0:2

2

Świt Warszawa

- Polonia Warszawa

ul. Oświatowa

03.11. g.15.15

0:11

3

Żyrardowianka

- Ursus Warszawa

Żyrardów

 

0:3v.o.

4

PKS Radość

- Legia Warszawa

Wiązowna

03.11. g.20.00

0:4

5

Okęcie Warszawa

- Policja

ul. Radarowa

03.11. g. 15.15

3:0v.o. (1:4)

Logowanie

Odwiedziło Nas:

Dzisiaj40
Ten Miesiąc743
Wszystkich161127

 Partnerzy: