Alcor - Aisco wygrywa IV Mistrzostwa Mazowsza Weteranów (45+)

W grupie A znalazły się: Alcor-Aisco, ZWAR Międzylesie, KS Raszyn, MJM Investment, Świt Warszawa i Wicher Kobyłka. W grupie B rywalizowały: obrońca tytułu sprzed roku M.O.S.iR. Ząbki, Polychem – Systems, Seni Bródno, Cristeros, Delta Warszawa i GKP Targówek.

Po rozegraniu 30 gier eliminacyjnych do ćwierćfinałów awansowały drużyny (wg. kolejności w grupie):

grupa A: 1. Alcor – Aisko, 2. Świt Warszawa, 3. Wicher Kobyłka, 4. MJM Investent,

grupa B: 1. Polychem – Systems, 2. Seni Bródno, 3. MOSiR Ząbki, 4. GKP Targówek.

W ćwierćfinałach 1 drużyna z grupy A spotykała się z 4 drużyną grupy B, a 2 drużyna z grupy A z 3 drużyną grupy B i odwrotnie.

W ćwierćfinale doszło do pierwszej niespodzianki. Zwycięzca grupy B Polychem – Systems, który w rozgrywkach grupowych odniósł 4 zwycięstwa i poniósł 1 porażkę musiał uznać wyższość MJM Investent, który w grupie  odniósł tylko dwa zwycięstwa.

W półfinałach lepsi okazali się faworyci turnieju Alcor – Aisco pokonał 2:0 Seni Bródno, a MOSiR Ząbki wygrał z MJM Investment 2:0. W meczu finałowym Alcor – Aisco pokonał 2:1 MOSiR Ząbki i zdobył tytuł Halowego Mistrza Mazowsza Weteranów w 2017 roku.

WYNIKI MECZÓW

Godz. Grupa Mecz Wynik
11.00 A ALCOR-AISCO           - WICHER Kobyłka 3 : 1
11.00 A ZWAR Międzylesie - MJM INVESTMENT 1 : 2
11.00 A RASZYN - ŚWIT Warszawa 0 : 3
11.15 B MOSiR Ząbki - DELTA Warszawa 0 : 1
11.15 B POLYCHEM-SYSTEMS - GKP Targówek 2 : 1
11.15 B SENI Bródno - CRISTEROS 2 : 2
11.30 A WICHER Kobyłka - ŚWIT Warszawa 1 : 3
11.30 A MJM INVESTMENT - RASZYN 2 : 1
11.30 A ALCOR-AISCO - ZWAR Międzylesie 4 : 1
11.45 B DELTA Warszawa - CRISTEROS 1 : 1
11.45 B GKP Targówek - SENI Bródno 1 : 2
11.45 B MOSiR Ząbki - POLYCHEM-SYSTEMS 1 : 4
12.00 A ZWAR Międzylesie - WICHER Kobyłka 3 : 3
12.00 A RASZYN - ALCOR-AISCO 1 : 3
12.00 A ŚWIT Warszawa - MJM INVESTMENT 4 : 1
12.15 B POLYCHEM-SYSTEMS - DELTA Warszawa 6 : 1
12.15 B SENI Bródno - MOSiR Ząbki 1 : 1
12.15 B CRISTEROS - GKP Targówek 0 : 5
12.30 A WICHER Kobyłka - MJM INVESTMENT 8 : 0
12.30 A ALCOR-AISCO - ŚWIT Warszawa 3 : 1
12.30 A ZWAR Międzylesie - RASZYN 0 : 3
13.00 B DELTA Warszawa - GKP Targówek 2 : 3
13.00 B MOSiR Ząbki - CRISTEROS 4 : 1
13.00 B POLYCHEM-SYSTEMS - SENI Bródno 1 : 3
13.15 A RASZYN - WICHER Kobyłka 0 : 2
13.15 A ŚWIT Warszawa - ZWAR Międzylesie 2 : 1
13.15 A MJM INVESTMENT - ALCOR-AISCO 0 : 2
13.30 B SENI Bródno - DELTA Warszawa 3 : 1
13.30 B CRISTEROS - POLYCHEM-SYSTEMS 2 : 3
13.30 B GKP Targówek - MOSiR Ząbki 1 ; 2
               
13.50 1/4 Finału (1) ALCOR-AISCO - GKP Targówek 2 : 1
13.50 1/4 Finału (2) ŚWIT Warszawa - MOSiR Ząbki 1 (3) : 1 (4)
               
14.05 1/4 Finału (3) SENI Bródno - WICHER Kobyłka 1 (4) : 1 (3)
14.05 1/4 Finału (4) POLYCHEM-SYSTEMS - MJM INVESTMENT 1 : 2
               
14.20 1/2 Finału ALCOR-AISCO - SENI Bródno 2 : 0
14.20 1/2 Finału MOSiR Ząbki - MJM INVESTMENT 3 : 0
               
14.45 Finał ALCOR-AISCO - MOSiR Ząbki 2 : 1
14.45 Mecz o III m.  SENI Bródno - MJM INVESTMENT                    2 (3) : 2 (4)

                                            

TABELE I KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

Grupa A
  ALCOR Zwar RASZYN Świt MJM WICHER Punkty Bramki  Miejsce
ALCOR-AISCO   4 : 1 3 : 1 3 : 1 2 : 0 3 : 1 15 15 - 4 I
ZWAR Międzylesie 1 : 4   0 : 3 1 : 2 1 : 2 3 : 3 1 6 - 14 VI
RASZYN 1 : 3 3 : 0   0 : 3 1 : 2 0 : 2 3 5 - 10 V
ŚWIT Warszawa 1 : 3 2 : 1 3 : 0   4 : 1 3 : 1 12 13 - 6 II
MJM INVESTMENT 0 : 2 2 : 1 2 : 1 1 : 4   0 : 8 6 5 - 16 IV
WICHER Kobyłka 1 : 3 3 : 3 2 : 0 1 : 3 8 : 0       7 15 - 9 III
Grupa B
  MOSiR POL-S SENI CRISTEROS GKP DELTA Punkty Bramki  Miejsce
MOSiR Ząbki   1 : 4 1 : 1 4 : 1 2 : 1 0 : 1 7 8 - 8 III
POLYCHEM-SYSTEMS 4 : 1   1 : 3 3 : 2 2 : 1 6 : 1 12 16 - 8 I
SENI Bródno 1 : 1 3 : 1   2 : 2 2 : 1 3 : 1 11 11 - 6 II
CRISTEROS 1 : 4 2 : 3 2 : 2   0 : 5 1 : 1 2 6 - 15 VI
GKP Targówek 1 : 2 1 : 2 1 : 2 5 : 0   3 : 2 6 11 - 8 IV
DELTA Warszawa 1 : 0 1 : 6 1 : 3 1 : 1 2 : 3       4 6 - 13 V
                                               
1.ALCOR-AISCO                                              
2.MOSiR Ząbki                                              
3.MJM INVESTMENT                                              
4.SENI Bródno                                              
                                               
Najlepszy bramkarz: Tadeusz Kleśniak                                          
Najlepszy strzelec: Paweł Duliasz                                            
Najlepszy zawodnik: Zbigniew Pietraszek                                        

Logowanie

Odwiedziło Nas:

Dzisiaj42
Ten Miesiąc2075
Wszystkich159921

 Partnerzy: