Marymont Warszawa wygrywa VI Halowe Mistrzostwa Mazowsza Oldbojów (35+)

Wyniki VI Halowych Mistrzostw Mazowsza Oldbojów (35+) - 10.02.2018 r.
Godz. Grupa Mecz Wynik
08.45 A POLONIA Warszawa - SARMATA Warszawa 1 : 1
08.45 A DELTA Warszawa - KS Łomianki 2 : 4
08.45 A MKS Piaseczno - AMIGOS Warszawa 4 : 1
09.05 B LIGOWIEC.PL - RADOŚĆ Warszawa 0 : 3
09.05 B URSUS Warszawa - ŚWIT Warszawa 4 : 1
09.05 B MARYMONT Warszawa - GKP Targówek 1 : 2
09.25 C LEGIA Warszawa - OKĘCIE Warszawa 0 : 3
09.25 C POLONIA 80 Warszawa - SARMATA II Warszawa 4 : 3
09.25 C MOSiR Ząbki - KS RASZYN 0 : 1
09.45 A SARMATA Warszawa - AMIGOS Warszawa 1 : 4
09.45 A KS Łomianki - MKS Piaseczno 3 : 1
09.45 A DELTA Warszawa - POLONIA Warszawa 2 : 3
10.05 B RADOŚĆ Warszawa - GKP Targówek 0 : 4
10.05 B ŚWIT Warszawa - MARYMONT Warszawa 2 : 10
10.05 B URSUS Warszawa - LIGOWIEC.PL 3 : 0
10.25 C OKĘCIE Warszawa - KS RASZYN 1 : 1
10.25 C SARMATA II Warszawa - MOSiR Ząbki 2 : 1
10.25 C POLONIA 80 Warszawa - LEGIA Warszawa 3 : 0
10.45 A DELTA Warszawa - SARMATA Warszawa 4 : 1
10.45 A MKS Piaseczno - POLONIA Warszawa 1 : 2
10.45 A AMIGOS Warszawa - KS Łomianki 0 : 3
11.05 B URSUS Warszawa - RADOŚĆ Warszawa 4 : 2
11.05 B MARYMONT Warszawa - LIGOWIEC.PL 3 : 0
11.05 B GKP Targówek - ŚWIT Warszawa 4 : 1
11.25 C POLONIA 80 Warszawa - OKĘCIE Warszawa 5 : 0
11.25 C MOSiR Ząbki - LEGIA Warszawa 3 : 0
11.25 C KS RASZYN - SARMATA II Warszawa 1 : 1
11.45 A SARMATA Warszawa - KS Łomianki 0 : 1
11.45 A POLONIA Warszawa - AMIGOS Warszawa 3 : 1
11.45 A DELTA Warszawa - MKS Piaseczno 5 : 2
12.05 B RADOŚĆ Warszawa - ŚWIT Warszawa 3 : 6
12.05 B LIGOWIEC.PL - GKP Targówek 0 : 3
12.05 B URSUS Warszawa - MARYMONT Warszawa 3 : 3
12.25 C OKĘCIE Warszawa - SARMATA II Warszawa 0 : 5
12.25 C LEGIA Warszawa - KS RASZYN 0 : 3
12.25 C POLONIA 80 Warszawa - MOSiR Ząbki 5 : 3
12.45 A MKS Piaseczno - SARMATA Warszawa 3 : 0
12.45 A AMIGOS Warszawa - DELTA Warszawa 1 : 9
12.45 A KS Łomianki - POLONIA Warszawa 5 : 2
13.05 B MARYMONT Warszawa - RADOŚĆ Warszawa 3 : 1
13.05 B GKP Targówek - URSUS Warszawa 6 : 0
13.05 B ŚWIT Warszawa - LIGOWIEC.PL 3 : 0
13.25 C MOSiR Ząbki - OKĘCIE Warszawa 2 : 1
13.25 C KS RASZYN - POLONIA 80 Warszawa 3 : 6
13.25 C SARMATA II Warszawa - LEGIA Warszawa 3 : 0
Tabele:
Grupa A:
1. KS Łomianki 15 16-5
2. Polonia Warszawa 10 11-10
3. Delta Warszawa 9 22-11
4. MKS Piaseczno 6 11-11
5. Amigos Warszawa 3 7-20
6. Sarmata Warszawa 1 3-13
Grupa B:
1. GKP Targówek 15 19-2
2. Marymont Warszawa 10 20-8
3. Ursus Warszawa 10 14-12
4. Świt Warszawa 6 13-21
5. Radość Warszawa 3 9-17
6. Ligowiec.pl 0 0-15
Grupa C:
1. Polonia 80 Warszawa 15 23-9
2. Sarmata II Warszawa 10 14-6
3. KS Raszyn 8 9-8
4. MOSiR Ząbki 6 9-9
5. Okęcie Warszawa 4 5-13
6. Legia Warszawa 0 0-15

1/4 Finału (1) KS ŁOMIANKI - URSUS Warszawa 3 : 0
1/4 Finału (2) GKP Targówek - SARMATA II Warszawa 3 : 2

1/4 Finału (3) POLONIA Warszawa - MARYMONT 0 : 2
1/4 Finału (4) POLONIA 80 Warszawa - DELTA Warszawa 5 : 1

1/2 Finału KS ŁOMIANKI - GKP Targówek 3(2) : 2(2)
1/2 Finału MARYMONT - POLONIA 80 Warszawa 3(1) : 2(1)

Finał KS ŁOMIANKI - MARYMONT (2)1 : (3)1
Mecz o III m. GKP TARGÓWEK - POLONIA 80 Warszawa 3 : 2
Ostateczna kolejność:
1. Marymont Warszawa
2. KS Łomianki
3. GKP Targówek
4. Polonia 80 Warszawa
5. Polonia Warszawa
5. Sarmata II Warszawa
7. Ursus Warszawa
8. Delta Warszawa
9. KS Raszyn
10. MKS Piaseczno
10. MOSiR Ząbki
10. Świt Warszawa
13. Okęcie Warszawa
14. Amigos Warszawa
14. Radość Warszawa
16. Sarmata Warszawa
17. Legia Warszawa
17. Ligowiec.pl

Logowanie

Odwiedziło Nas:

Dzisiaj10
Ten Miesiąc2293
Wszystkich170369

 Partnerzy: