Warning: include(//libraries/joomla/crypt/object.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /libraries/import.php on line 22

Warning: include(//libraries/joomla/crypt/object.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /libraries/import.php on line 22

Warning: include() [function.include]: Failed opening '//libraries/joomla/crypt/object.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /libraries/import.php on line 22

Warning: include(/administrator/components/com_config/views/application/javascript.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /libraries/import.php on line 28

Warning: include(/administrator/components/com_config/views/application/javascript.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /libraries/import.php on line 28

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/administrator/components/com_config/views/application/javascript.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /libraries/import.php on line 28

Warning: include(//libraries/joomla/crypt/object.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /libraries/import.php on line 30

Warning: include(//libraries/joomla/crypt/object.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /libraries/import.php on line 30

Warning: include() [function.include]: Failed opening '//libraries/joomla/crypt/object.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /libraries/import.php on line 30

Warning: include(/administrator/components/com_content/helpers/html/session.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /libraries/import.php on line 32

Warning: include(/administrator/components/com_content/helpers/html/session.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /libraries/import.php on line 32

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/administrator/components/com_content/helpers/html/session.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /libraries/import.php on line 32

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /libraries/import.php:22) in /libraries/joomla/session/session.php on line 537

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /libraries/import.php:22) in /libraries/joomla/session/session.php on line 537
Polskie Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy

Artykuły

Terminarz rozgrywek - sezon 2017

Terminarz rozgrywek sezonu 2017 - runda jesienna

 

 

 

 

 

 

 

 

I Liga

 

 

 

 

 

Kolejka: 1 w dniu 11-09-2017

Legia Warszawa

-

Prawnicy

Łazienkowska 

 

5:1

Jedność Żabieniec

-

MKS Piaseczno

 

 

0:4

Ursus Warszawa

-

Znicz Pruszków

 

 

0:3

Delta Warszawa

-

Marymont Warszawa

 

 

7:0

Polonia Warszawa

-

MOSiR Ząbki

 

 

4:3

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 2 w dniu 18-09-2017

Prawnicy

-

MOSiR Ząbki

 

 

0:8

Marymont Warszawa

-

Polonia Warszawa

 

 

2:3

Znicz Pruszków

-

Delta Warszawa

 

 

6:2

MKS Piaseczno

-

Ursus Warszawa

 

 

2:5

Legia Warszawa

-

Jedność Żabieniec

Łazienkowska

 

5:0

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 3 w dniu 25-09-2017

Jedność Żabieniec

-

Prawnicy

 

 

3:0v.o. (1:2)

Ursus Warszawa

-

Legia Warszawa

 

 

3:6

Delta Warszawa

-

MKS Piaseczno

 

 

2:2

Polonia Warszawa

-

Znicz Pruszków

 

 

1:2

MOSiR Ząbki

-

Marymont Warszawa

 

 

3:2

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 4 w dniu 02-10-2017

Prawnicy

-

Marymont Warszawa

Drukarz

2.10. g.20.30

0:3v.o. (2:3)

Znicz Pruszków

-

MOSiR Ząbki

Pruszków

2.10. g.20.45

3:1

MKS Piaseczno

-

Polonia Warszawa

Piaseczno

3.10. g.20.00

4:5

Legia Warszawa

-

Delta Warszawa

Łazienkowska

2.10. g.21.00

6:2

Jedność Żabieniec

-

Ursus Warszawa

Piaseczno

13.11 g.20.00

2:4

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 5 w dniu 09-10-2017

Ursus Warszawa

-

Prawnicy

Ursus

9.10. g.20.30

3:0v.o. (2:4)

Delta Warszawa

-

Jedność Żabieniec

Ząbki

9.10. g.21.00

3:0

Polonia Warszawa

-

Legia Warszawa

Konwiktorska

9.10. g.20.45

2:3

MOSiR Ząbki

-

MKS Piaseczno

Ząbki

10.10. g.20.30

5:0

Marymont Warszawa

-

Znicz Pruszków

Potocka

9.10. g.16.30

1:5

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 6 w dniu 16-10-2017

Prawnicy

-

Znicz Pruszków

Drukarz

16.10. g.20.30

2:6

MKS Piaseczno

-

Marymont Warszawa

Piaseczno

17.10. g.20.00

8:4

Legia Warszawa

-

MOSiR Ząbki

Łazienkowska

16.10. g.21.00

4:0

Jedność Żabieniec

-

Polonia Warszawa

Piaseczno

16.10. g.20.00

2:2

Ursus Warszawa

-

Delta Warszawa

Ursus

16.10. g.20.30

2:2

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 7 w dniu 23-10-2017

Delta Warszawa

-

Prawnicy

Ząbki

23.10. g.21.00

3:0v.o. (3:4)

Polonia Warszawa

-

Ursus Warszawa

Konwiktorska

23.10. g.20.45

6:3

MOSiR Ząbki

-

Jedność Żabieniec

Ząbki

24.10. g.20.30

9:0

Marymont Warszawa

-

Legia Warszawa

Łazienkowska

03.11. g.21.00

3:7

Znicz Pruszków

-

MKS Piaseczno

Pruszków

23.10. g.20.45

2:0

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 8 w dniu 30-10-2017

Prawnicy

-

MKS Piaseczno

Drukarz

30.10. g.20.30

0:3v.o. (5:5)

Legia Warszawa

-

Znicz Pruszków

Łazienkowska

30.10. g.21.00

1:1

Jedność Żabieniec

-

Marymont Warszawa

Piaseczno

30.10. g.20.00

3:0v.o.

Ursus Warszawa

-

MOSiR Ząbki

Ursus

30.10. g.20.30

6:6

Delta Warszawa

-

Polonia Warszawa

Ząbki

30.10. g.21.00

0:2

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 9 w dniu 06-11-2017

Polonia Warszawa

-

Prawnicy

Ząbki

6.11. g.21.00

3:0v.o. (3:2)

MOSiR Ząbki

-

Delta Warszawa

Ząbki

7.11. g.20.30

4:3

Marymont Warszawa

-

Ursus Warszawa

 

 

0:3v.o.

Znicz Pruszków

-

Jedność Żabieniec

Pruszków

20.11. g. 20.45

7:1

MKS Piaseczno

-

Legia Warszawa

Piaseczno

21.11. g.20.00

2:5

             

 

II liga

 

 

 

 

 

Kolejka: 1 w dniu 11-09-2017

FC Falenica

-

pauzuje

 

 

 

Świt

-

KS Raszyn

 

 

5:4

GKP Targówek

-

Sarmata

 

 

3:3

Ligowiec.pl

-

ATC Warsaw

 

 

3:0v.o. (3:4)

Sporteam

-

Okęcie

 

 

2:2

Radość

-

Laura Chylice

 

 

3:0

 

Kolejka: 2 w dniu 18-09-2017

Laura Chylice

-

pauzuje

 

 

 

Okęcie

-

Radość

 

 

0:3

ATC Warsaw

-

Sporteam

 

 

0:3v.o. (1:1)

Sarmata

-

Ligowiec.pl

 

 

2:3

KS Raszyn

-

GKP Targówek

 

 

2:2

FC Falenica

-

Świt

 

 

3:5

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 3 w dniu 25-09-2017

Świt

-

pauzuje

 

 

 

GKP Targówek

-

FC Falenica

 

 

12:2

Ligowiec.pl

-

KS Raszyn

 

 

1:0

Sporteam

-

Sarmata

 

 

5:1

Radość

-

ATC Warsaw

 

 

3:0v.o. (4:3)

Laura Chylice

-

Okęcie

 

 

3:2

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 4 w dniu 02-10-2017

Okęcie

-

pauzuje

 

 

 

ATC Warsaw

-

Laura Chylice

Ursus

2.10. g.20.30

0:3v.o (10:0)

Sarmata

-

Radość

Obroń. Tobr.

3.10. g.20.30

1:2

KS Raszyn

-

Sporteam

Raszyn

2.10. g.20.15

4:2

FC Falenica

-

Ligowiec.pl

Halna

2.10. g.20.00

3:6

Świt

-

GKP Targówek

Oświatowa

2.10. g.17.00

3:5

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 5 w dniu 09-10-2017

GKP Targówek

-

pauzuje

 

 

 

Ligowiec.pl

-

Świt

Ursus

10.10. g.20.30

4:0

Sporteam

-

FC Falenica

Ursus

12.10. g.20.30

4:3

Radość

-

KS Raszyn

Halna

9.10. g.20.00

2:3

Laura Chylice

-

Sarmata

 Chylice

9.10. g.20.00

0:4

Okęcie

-

ATC Warsaw

Radarowa

9.10. g.16.30

0:3v.o.

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 6 w dniu 16-10-2017

ATC Warsaw

-

pauzuje

 

 

 

Sarmata

-

Okęcie

Obroń. Tobr. 

17.10. g.20.30

5:1

KS Raszyn

-

Laura Chylice

Raszyn

16.10. g.20.15

14:0

FC Falenica

-

Radość

Halna

16.10. g.20.00

1:2

Świt

-

Sporteam

Oświatowa

16.10. g.16.30

3:3

GKP Targówek

-

Ligowiec.pl

Kołowa

16.10. g.16.30

2:3

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 7 w dniu 23-10-2017

Ligowiec.pl

-

pauzuje

 

 

 

Sporteam

-

GKP Targówek

Ursus

26.10. g.20.30

3:1

Radość

-

Świt

Halna

23.10. g.20.00

5:1

Laura Chylice

-

FC Falenica

przełożony

 

 

Okęcie

-

KS Raszyn

Radarowa

23.10. g.16.00

0:3v.o.

ATC Warsaw

-

Sarmata

Ursus

23.10. g.20.30

0:3v.o. (1:0)

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 8 w dniu 30-10-2017

Sarmata

-

pauzuje

 

 

 

KS Raszyn

-

ATC Warsaw

Raszyn

30.10. g.20.15

3:0v.o (3:4)

FC Falenica

-

Okęcie

Halna

30.10. g.20.00

3:0v.o.

Świt

-

Laura Chylice

Oświatowa

30.10. g.16.00

4:1

GKP Targówek

-

Radość

Kołowa

30.10. g.16.00

4:1

Ligowiec.pl

-

Sporteam

Ursus

31.10. g.20.30

1:0

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 9 w dniu 06-11-2017

Sporteam

-

pauzuje

 

 

 

Radość

-

Ligowiec.pl

Halna

6.11. g.20.00

1:1

Laura Chylice

-

GKP Targówek

 

 

0:6

Okęcie

-

Świt

Radarowa

6.11. g.16.00

0:3v.o.

ATC Warsaw

-

FC Falenica

Ursus 

6.11. g.20.30

0:3v.o. (3:1)

Sarmata

-

KS Raszyn

Obroń. Tobr.

16.11. g.20.30

1:2

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 10 w dniu 13-11-2017

KS Raszyn

-

pauzuje

 

 

 

FC Falenica

-

Sarmata

Halna

13.11. g.20.00

2:1

Świt

-

ATC Warsaw

Oświatowa

13.11. g.15.30

3:0v.o.

GKP Targówek

-

Okęcie

Kołowa

13.11. g.15.30

3:0v.o.

Ligowiec.pl

-

Laura Chylice

Ursus

14.11. g.20.30

12:0

Sporteam

-

Radość

Ursus

16.11. g.20.30

5:0

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 11 w dniu 20-11-2017

Radość

-

pauzuje

 

 

 

Laura Chylice

-

Sporteam

Chylice

27.11. g. 20.15

1:6

Okęcie

-

Ligowiec.pl

Radarowa

20.11. g.15.30

0:3v.o.

ATC Warsaw

-

GKP Targówek

Ursus

20.11. g.20.30

0:3v.o. (3:1)

Sarmata

-

Świt

Obroń. Tobr.

20.11. g.19.00

5:1

KS Raszyn

-

FC Falenica

Raszyn

20.11. g.20.15

2:0

             

 

Terminarz rozgrywek sezonu 2017 - runda wiosenna

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa A

 

 

 

 

 

Kolejka: 1 w dniu 03-04-2017

GKP Targówek

-

-----------

 

 

 

Prawnicy

-

Delta Warszawa

03.04. g. 20.30

Park Skaryszewski

0:3v.o. (5:3)

Znicz Pruszków

-

Ursus Warszawa

03.04. g. 20.45

Pruszków

1:0

Ligowiec.pl

-

Jedność Żabieniec

19.06. g. 21.00

Ząbki

3:6

Legia Warszawa

-

Okęcie Warszawa

03.04. g. 21.00

Łazienkowska

7:1

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 2 w dniu 10-04-2017

-----------

-

Okęcie Warszawa

 

 

 

Jedność Żabieniec

-

Legia Warszawa

10.04. g. 20.00

Żabieniec

1:3

Ursus Warszawa

-

Ligowiec.pl

10.04. g. 20.30

Ursus

2:1

Delta Warszawa

-

Znicz Pruszków

10.04. g. 20.00

Stare Babice

2:1

GKP Targówek

-

Prawnicy

10.04. g. 17.45

Kołowa

3:0v.o. (2:2)

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 3 w dniu 24-04-2017

Prawnicy

-

-----------

 

 

 

Znicz Pruszków

-

GKP Targówek

24.04. g. 20.45

Pruszków

10:0

Ligowiec.pl

-

Delta Warszawa

24.04. g. 21.00

Ząbki

3:7

Legia Warszawa

-

Ursus Warszawa

24.04. g. 21.00

Łazienkowska

4:1

Okęcie Warszawa

-

Jedność Żabieniec

24.04. g. 18.00

Okęcie

1:4

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 4 w dniu 08-05-2017

-----------

-

Jedność Żabieniec

 

 

 

Ursus Warszawa

-

Okęcie Warszawa

08.05. g. 20.30

Ursus

8:0

Delta Warszawa

-

Legia Warszawa

08.05. g. 21.00

Ząbki

1:4

GKP Targówek

-

Ligowiec.pl

31.05. g. 21.00

Ząbki

4:7

Prawnicy

-

Znicz Pruszków

08.05. g. 20.30

Park Skaryszewski

0:3v.o. (6:3)

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 5 w dniu 15-05-2017

Znicz Pruszków

-

-----------

 

 

 

Ligowiec.pl

-

Prawnicy

15.05. g. 21.00

Ząbki

3:0v.o (3:1)

Legia Warszawa

-

GKP Targówek

15.05. g. 21.00

Łazienkowska  

8:1

Okęcie W-wa

-

Delta Warszawa

15.05. g. 18.00

Okęcie 

2:8

Jedność Żabieniec

-

Ursus Warszawa

15.05. g. 20.00

Żabieniec

4:2

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 6 w dniu 22-05-2017

-----------

-

Ursus Warszawa

 

 

 

Delta Warszawa

-

Jedność Żabieniec

22.05. g. 21.00

Ząbki

1:1

GKP Targówek

-

Okęcie Warszawa

22.05. g. 18.00

Kołowa

5:2

Prawnicy

-

Legia Warszawa

Przełożony

Park Skaryszewski

 

Znicz Pruszków

-

Ligowiec.pl

22.05. g. 20.45

Pruszków

5:1

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 7 w dniu 29-05-2017

Ligowiec.pl

-

-----------

 

 

 

Legia Warszawa

-

Znicz Pruszków

29.05. g. 21.00

Łazienkowska

2:2

Okęcie W-wa

-

Prawnicy

29.05. g. 18.30

Okęcie

3:0v.o. (1:4)

Jedność Żabieni.

-

GKP Targówek

29.05. g. 20.00

Żabieniec

0:0

Ursus Warszawa

-

Delta Warszawa

19.06. g. 20.30

Ursus

1:1

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 8 w dniu 05-06-2017

-----------

-

Delta Warszawa

 

 

 

GKP Targówek

-

Ursus Warszawa

05.06. g. 18.30

Kołowa

3:7

Prawnicy

-

Jedność Żabieniec

05.06. g. 20.30

Park Skaryszewski

0:3v.o. (2:1)

Znicz Pruszków

-

Okęcie Warszawa

05.06. g. 20.45

Pruszków

10:2

Ligowiec.pl

-

Legia Warszawa

05.06. g. 21.00

Ząbki

1:3

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 9 w dniu 12-06-2017

Legia Warszawa

-

...................

 

 

 

Okęcie W-wa

-

Ligowiec.pl

12.06. g. 18.30

Okęcie

3:3

Jedność Żabieniec

-

Znicz Pruszków

12.06. g. 20.00

Żabieniec

2:5

Ursus Warszawa

-

Prawnicy

26.06. g. 20.30

Ursus

3:0v.o. (4:4)

Delta Warszawa

-

GKP Targówek

12.06. g. 21.00

Ząbki

10:0

 

 

 

 

 

 

Grupa B

 

 

 

 

 

Kolejka: 1 w dniu 03-04-2017

Świt Warszawa

-

Polonia Warszawa

03.04. g. 17.30

Jelonki

0:5

MKS Piaseczno

-

PKS Radość

04.04. g. 20.00

Piaseczno

8:0

ATC Warsaw

-

KS Raszyn

04.04. g. 20.30

Ursus

0:3v.o. (3:5)

Sporteam

-

........................

 

 

 

Marymont

-

MOSiR Ząbki

03.04. g. 17.30

Marymont

3:2

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 2 w dniu 10-04-2017

-----------

-

MOSiR Ząbki

 

 

 

Polonia Warszawa

-

Marymont

10.04. g. 20.30

Konwiktorska

2:3

KS Raszyn

-

Sporteam

31,05. g. 20.00

Raszyn

4:4

PKS Radość

-

ATC Warsaw

10.04. g. 20.00

Halna

3:0v.o. (2:4)

Świt Warszawa

-

MKS Piaseczno

10.04. g. 17.30

Jelonki

0:11

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 3 w dniu 24-04-2017

MKS Piaseczno

-

-----------

 

 

 

ATC Warsaw

-

Świt Warszawa

25.04. g. 20.30

Ursus

0:3v.o. (7:5)

Sporteam

-

PKS Radość

24.04. g. 20.30

Ursus

2:3

Marymont

-

KS Raszyn

24.04. g. 18.00

Potocka

7:2

MOSiR Ząbki

-

Polonia Warszawa

25.04. g. 21.00

Ząbki

1:0

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 4 w dniu 08-05-2017

-----------

-

Polonia Warszawa

 

 

 

KS Raszyn

-

MOSiR Ząbki

19.06. g. 20.00

Raszyn

4:3

PKS Radość

-

Marymont

08.05. g. 20.00

Halna

3:9

Świt Warszawa

-

Sporteam

08.05. g. 18.00

Jelonki

2:2

MKS Piaseczno

-

ATC Warsaw

09.05. g. 20.00

Piaseczno

3:0v.o. (5:3)

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 5 w dniu 15-05-2017

ATC Warsaw

-

-----------

 

 

 

Sporteam

-

MKS Piaseczno

15.05. g. 20.30

Ursus

3:2

Marymont

-

Świt Warszawa

15.05. g. 18.00

Potocka

5:3

MOSiR Ząbki

-

PKS Radość

16.05. g. 21.00

Ząbki

3:0

Polonia W-wa

-

KS Raszyn

15.05. g. 20.45

Konwiktorska

4:4

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 6 w dniu 22-05-2017

-----------

-

KS Raszyn

 

 

 

PKS Radość

-

Polonia Warszawa

22.05. g. 20.00

Halna

2:3

Świt Warszawa

-

MOSiR Ząbki

22.05. g. 18.00

Jelonki

0:6

MKS Piaseczno

-

Marymont

23.05. g. 20.00

Piaseczno

3:4

ATC Warsaw

-

Sporteam

22.05. g. 20.30

Ursus

0:3v.o. (4:2)

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 7 w dniu 29-05-2017

Świt Warszawa

-

-----------

 

 

 

Marymont

-

ATC Warsaw

29.05. g. 18.30

Potocka

3:0v.o.

MOSiR Ząbki

-

MKS Piaseczno

30.05. g. 21.00

Ząbki

8:2

Polonia W-wa

-

Sporteam

29.05. g. 20.45

Konwiktorska

11:1

KS Raszyn

-

PKS Radość

29.05. g. 20.00

Raszyn

2:0

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 8 w dniu 05-06-2017

-----------

-

PKS Radość

 

 

 

Świt Warszawa

-

KS Raszyn

05.06. g. 18.30

Jelonki

7:2

MKS Piaseczno

-

Polonia Warszawa

06.06. g. 20.00

Piaseczno

5:6

ATC Warsaw

-

MOSiR Ząbki

06.06. g. 20.30

Ursus

0:3v.o.

Sporteam

-

Marymont

05.06. g. 20.30

Ursus

1:3

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 9 w dniu 12-06-2017

Marymont

-

-----------

 

 

 

MOSiR Ząbki

-

Sporteam

13.06. g. 21.00

Ząbki

9:0

Polonia W-wa

-

ATC Warsaw

12.06. g. 20.45

Konwiktorska

3:0v.o. (2:0)

KS Raszyn

-

MKS Piaseczno

21.06. g. 20.00

Raszyn

1:8

PKS Radość

-

Świt Warszawa

12.06. g. 20.00

Halna

0:1

Logowanie

Odwiedziło Nas:

Dzisiaj25
Ten Miesiąc1392
Wszystkich185691

 Partnerzy: