Terminarz rozgrywek

Polskie Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy prowadzi rozgrywki Warszawskiej Ligi Oldbojów (+35).

Terminarz rozgrywek sezonu 2017 - runda jesienna    
           
I Liga          
Kolejka: 1 w dniu 11-09-2017
Legia Warszawa - Prawnicy Łazienkowska    5:1
Jedność Żabieniec - MKS Piaseczno     0:4
Ursus Warszawa - Znicz Pruszków     0:3
Delta Warszawa - Marymont Warszawa     7:0
Polonia Warszawa - MOSiR Ząbki     4:3
           
Kolejka: 2 w dniu 18-09-2017
Prawnicy - MOSiR Ząbki     0:8
Marymont Warszawa - Polonia Warszawa     2:3
Znicz Pruszków - Delta Warszawa     6:2
MKS Piaseczno - Ursus Warszawa     2:5
Legia Warszawa - Jedność Żabieniec Łazienkowska   5:0
           
Kolejka: 3 w dniu 25-09-2017
Jedność Żabieniec - Prawnicy     3:0v.o. (1:2)
Ursus Warszawa - Legia Warszawa     3:6
Delta Warszawa - MKS Piaseczno     2:2
Polonia Warszawa - Znicz Pruszków     1:2
MOSiR Ząbki - Marymont Warszawa     3:2
           
Kolejka: 4 w dniu 02-10-2017
Prawnicy - Marymont Warszawa Drukarz 2.10. g.20.30 0:3v.o. (2:3)
Znicz Pruszków - MOSiR Ząbki Pruszków 2.10. g.20.45 3:1
MKS Piaseczno - Polonia Warszawa Piaseczno 3.10. g.20.00 4:5
Legia Warszawa - Delta Warszawa Łazienkowska 2.10. g.21.00 6:2
Jedność Żabieniec - Ursus Warszawa Piaseczno 13.11 g.20.00 2:4
           
Kolejka: 5 w dniu 09-10-2017
Ursus Warszawa - Prawnicy Ursus 9.10. g.20.30 3:0v.o. (2:4)
Delta Warszawa - Jedność Żabieniec Ząbki 9.10. g.21.00 3:0
Polonia Warszawa - Legia Warszawa Konwiktorska 9.10. g.20.45 2:3
MOSiR Ząbki - MKS Piaseczno Ząbki 10.10. g.20.30 5:0
Marymont Warszawa - Znicz Pruszków Potocka 9.10. g.16.30 1:5
           
Kolejka: 6 w dniu 16-10-2017
Prawnicy - Znicz Pruszków Drukarz 16.10. g.20.30 2:6
MKS Piaseczno - Marymont Warszawa Piaseczno 17.10. g.20.00 8:4
Legia Warszawa - MOSiR Ząbki Łazienkowska 16.10. g.21.00 4:0
Jedność Żabieniec - Polonia Warszawa Piaseczno 16.10. g.20.00 2:2
Ursus Warszawa - Delta Warszawa Ursus 16.10. g.20.30 2:2
           
Kolejka: 7 w dniu 23-10-2017
Delta Warszawa - Prawnicy Ząbki 23.10. g.21.00 3:0v.o. (3:4)
Polonia Warszawa - Ursus Warszawa Konwiktorska 23.10. g.20.45 6:3
MOSiR Ząbki - Jedność Żabieniec Ząbki 24.10. g.20.30 9:0
Marymont Warszawa - Legia Warszawa Łazienkowska 03.11. g.21.00 3:7
Znicz Pruszków - MKS Piaseczno Pruszków 23.10. g.20.45 2:0
           
Kolejka: 8 w dniu 30-10-2017
Prawnicy - MKS Piaseczno Drukarz 30.10. g.20.30 0:3x.o. (5:5)
Legia Warszawa - Znicz Pruszków Łazienkowska 30.10. g.21.00 1:1
Jedność Żabieniec - Marymont Warszawa Piaseczno 30.10. g.20.00 3:0v.o.
Ursus Warszawa - MOSiR Ząbki Ursus 30.10. g.20.30 6:6
Delta Warszawa - Polonia Warszawa Ząbki 30.10. g.21.00 0:2
           
Kolejka: 9 w dniu 06-11-2017
Polonia Warszawa - Prawnicy Ząbki 6.11. g.21.00 3:0v.o. (3:2)
MOSiR Ząbki - Delta Warszawa Ząbki 7.11. g.20.30 4:3
Marymont Warszawa - Ursus Warszawa     0:3v.o.
Znicz Pruszków - Jedność Żabieniec Pruszków 20.11. g. 20.45 7:1
MKS Piaseczno - Legia Warszawa Piaseczno 21.11. g.20.00

2:5

II liga          
Kolejka: 1 w dniu 11-09-2017
FC Falenica - pauzuje      
Świt - KS Raszyn     5:4
GKP Targówek - Sarmata     3:3
Ligowiec.pl - ATC Warsaw     3:0v.o. (3:4)
Sporteam - Okęcie     2:2
Radość - Laura Chylice     3:0
 
Kolejka: 2 w dniu 18-09-2017
Laura Chylice - pauzuje      
Okęcie - Radość     0:3
ATC Warsaw - Sporteam     0:3v.o. (1:1)
Sarmata - Ligowiec.pl     2:3
KS Raszyn - GKP Targówek     2:2
FC Falenica - Świt     3:5
           
Kolejka: 3 w dniu 25-09-2017
Świt - pauzuje      
GKP Targówek - FC Falenica     12:2
Ligowiec.pl - KS Raszyn     1:0
Sporteam - Sarmata     5:1
Radość - ATC Warsaw     3:0v.o. (4:3)
Laura Chylice - Okęcie     3:2
           
Kolejka: 4 w dniu 02-10-2017
Okęcie - pauzuje      
ATC Warsaw - Laura Chylice Ursus 2.10. g.20.30 0:3v.o (10:0)
Sarmata - Radość Obroń. Tobruku 3.10. g.20.30 1:2
KS Raszyn - Sporteam Raszyn 2.10. g.20.15 4:2
FC Falenica - Ligowiec.pl Halna 2.10. g.20.00 3:6
Świt - GKP Targówek Oświatowa 2.10. g.17.00 3:5
           
Kolejka: 5 w dniu 09-10-2017
GKP Targówek - pauzuje      
Ligowiec.pl - Świt Ursus 10.10. g.20.30 4:0
Sporteam - FC Falenica Ursus 12.10. g.20.30 4:3
Radość - KS Raszyn Halna 9.10. g.20.00 2:3
Laura Chylice - Sarmata  Chylice 9.10. g.20.00 0:4
Okęcie - ATC Warsaw Radarowa 9.10. g.16.30 0:3v.o.
           
Kolejka: 6 w dniu 16-10-2017
ATC Warsaw - pauzuje      
Sarmata - Okęcie Obroń. Tobruku  17.10. g.20.30 5:1
KS Raszyn - Laura Chylice Raszyn 16.10. g.20.15 14:0
FC Falenica - Radość Halna 16.10. g.20.00 1:2
Świt - Sporteam Oświatowa 16.10. g.16.30 3:3
GKP Targówek - Ligowiec.pl Kołowa 16.10. g.16.30 2:3
           
Kolejka: 7 w dniu 23-10-2017
Ligowiec.pl - pauzuje      
Sporteam - GKP Targówek Ursus 26.10. g.20.30 3:1
Radość - Świt Halna 23.10. g.20.00 5:1
Laura Chylice - FC Falenica przełożony    
Okęcie - KS Raszyn Radarowa 23.10. g.16.00 0:3v.o.
ATC Warsaw - Sarmata Ursus 23.10. g.20.30 0:3v.o. (1:0)
           
Kolejka: 8 w dniu 30-10-2017
Sarmata - pauzuje      
KS Raszyn - ATC Warsaw Raszyn 30.10. g.20.15 3:0v.o (3:4)
FC Falenica - Okęcie Halna 30.10. g.20.00 3:0v.o.
Świt - Laura Chylice Oświatowa 30.10. g.16.00 4:1
GKP Targówek - Radość Kołowa 30.10. g.16.00 4:1
Ligowiec.pl - Sporteam Ursus 31.10. g.20.30 1:0
           
Kolejka: 9 w dniu 06-11-2017
Sporteam - pauzuje      
Radość - Ligowiec.pl Halna 6.11. g.20.00 1:1
Laura Chylice - GKP Targówek     0:6
Okęcie - Świt Radarowa 6.11. g.16.00 0:3v.o.
ATC Warsaw - FC Falenica Ursus  6.11. g.20.30 0:3v.o. (3:1)
Sarmata - KS Raszyn Obroń. Tobruku 16.11. g.20.30 1:2
           
Kolejka: 10 w dniu 13-11-2017
KS Raszyn - pauzuje      
FC Falenica - Sarmata Halna 13.11. g.20.00 2:1
Świt - ATC Warsaw Oświatowa 13.11. g.15.30 3:0v.o.
GKP Targówek - Okęcie Kołowa 13.11. g.15.30 3:0v.o.
Ligowiec.pl - Laura Chylice Ursus 14.11. g.20.30 12:0
Sporteam - Radość Ursus 16.11. g.20.30 5:0
           
Kolejka: 11 w dniu 20-11-2017
Radość - pauzuje      
Laura Chylice - Sporteam Chylice 27.11. g. 20.15 1:6
Okęcie - Ligowiec.pl Radarowa 20.11. g.15.30 0:3v.o.
ATC Warsaw - GKP Targówek Ursus 20.11. g.20.30 0:3v.o. (3:1)
Sarmata - Świt Obroń. Tobruku 20.11. g.19.00 5:1
KS Raszyn - FC Falenica Raszyn 20.11. g.20.15 2:0
 

Terminarz rozgrywek sezonu 2017 - runda wiosenna

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa A

 

 

 

 

 

Kolejka: 1 w dniu 03-04-2017

GKP Targówek

-

-----------

 

 

 

Prawnicy

-

Delta Warszawa

03.04. g. 20.30

Park Skaryszewski

0:3v.o.

(5:3)

Znicz Pruszków

-

Ursus Warszawa

03.04. g. 20.45

Pruszków

1:0

Ligowiec.pl Warszawa

-

Jedność Żabieniec

19.06. g. 21.00

Ząbki

3:6

Legia Warszawa

-

Okęcie Warszawa

03.04. g. 21.00

Łazienkowska

7:1

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 2 w dniu 10-04-2017

-----------

-

Okęcie Warszawa

 

 

 

Jedność Żabieniec

-

Legia Warszawa

10.04. g. 20.00

Żabieniec

1:3

Ursus Warszawa

-

Ligowiec.pl Warszawa

10.04. g. 20.30

Ursus

2:1

Delta Warszawa

-

Znicz Pruszków

10.04. g. 20.00

Stare Babice

2:1

GKP Targówek

-

Prawnicy

10.04. g. 17.45

Kołowa

3:0v.o. (2:2)

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 3 w dniu 24-04-2017

Prawnicy

-

-----------

 

 

 

Znicz Pruszków

-

GKP Targówek

24.04. g. 20.45

Pruszków

10:0

Ligowiec.pl Warszawa

-

Delta Warszawa

24.04. g. 21.00

Ząbki

3:7

Legia Warszawa

-

Ursus Warszawa

24.04. g. 21.00

Łazienkowska

4:1

Okęcie Warszawa

-

Jedność Żabieniec

24.04. g. 18.00

Okęcie

1:4

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 4 w dniu 08-05-2017

-----------

-

Jedność Żabieniec

 

 

 

Ursus Warszawa

-

Okęcie Warszawa

08.05. g. 20.30

Ursus

8:0

Delta Warszawa

-

Legia Warszawa

08.05. g. 21.00

Ząbki

1:4

GKP Targówek

-

Ligowiec.pl Warszawa

31.05. g. 21.00

Ząbki

4:7

Prawnicy

-

Znicz Pruszków

08.05. g. 20.30

Park Skaryszewski

0:3v.o. (6:3)

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 5 w dniu 15-05-2017

Znicz Pruszków

-

-----------

 

 

 

Ligowiec.pl

-

Prawnicy

15.05. g. 21.00

Ząbki

3:0v.o (3:1)

Legia Warszawa

-

GKP Targówek

15.05. g. 21.00

Łazienkowska  

8:1

Okęcie Warszawa

-

Delta Warszawa

15.05. g. 18.00

Okęcie 

2:8

Jedność Żabieniec

-

Ursus Warszawa

15.05. g. 20.00

Żabieniec

4:2

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 6 w dniu 22-05-2017

-----------

-

Ursus Warszawa

 

 

 

Delta Warszawa

-

Jedność Żabieniec

22.05. g. 21.00

Ząbki

1:1

GKP Targówek

-

Okęcie Warszawa

22.05. g. 18.00

Kołowa

5:2

Prawnicy

-

Legia Warszawa

Przełożony

Park Skaryszewski

 

Znicz Pruszków

-

Ligowiec.pl

22.05. g. 20.45

Pruszków

5:1

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 7 w dniu 29-05-2017

Ligowiec.pl Warszawa

-

-----------

 

 

 

Legia Warszawa

-

Znicz Pruszków

29.05. g. 21.00

Łazienkowska

2:2

Okęcie Warszawa

-

Prawnicy

29.05. g. 18.30

Okęcie

3:0v.o. (1:4)

Jedność Żabieniec

-

GKP Targówek

29.05. g. 20.00

Żabieniec

0:0

Ursus Warszawa

-

Delta Warszawa

19.06. g. 20.30

Ursus

1:1

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 8 w dniu 05-06-2017

-----------

-

Delta Warszawa

 

 

 

GKP Targówek

-

Ursus Warszawa

05.06. g. 18.30

Kołowa

3:7

Prawnicy

-

Jedność Żabieniec

05.06. g. 20.30

Park Skaryszewski

0:3v.o. (2:1)

Znicz Pruszków

-

Okęcie Warszawa

05.06. g. 20.45

Pruszków

10:2

Ligowiec.pl Warszawa

-

Legia Warszawa

05.06. g. 21.00

Ząbki

1:3

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 9 w dniu 12-06-2017

Legia Warszawa

-

...................

 

 

 

Okęcie Warszawa

-

Ligowiec.pl Warszawa

12.06. g. 18.30

Okęcie

3:3

Jedność Żabieniec

-

Znicz Pruszków

12.06. g. 20.00

Żabieniec

2:5

Ursus Warszawa

-

Prawnicy

26.06. g. 20.30

Ursus

3:0v.o. (4:4)

Delta Warszawa

-

GKP Targówek

12.06. g. 21.00

Ząbki

10:0

 

 

 

 

 

 

Grupa B

 

 

 

 

 

Kolejka: 1 w dniu 03-04-2017

Świt Warszawa

-

Polonia Warszawa

03.04. g. 17.30

Jelonki

0:5

MKS Piaseczno

-

PKS Radość

04.04. g. 20.00

Piaseczno

8:0

ATC Warsaw

-

KS Raszyn

04.04. g. 20.30

Ursus

0:3v.o. (3:5)

Sporteam

-

........................

 

 

 

Marymont Warszawa

-

MOSiR Ząbki

03.04. g. 17.30

Marymont

3:2

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 2 w dniu 10-04-2017

-----------

-

MOSiR Ząbki

 

 

 

Polonia Warszawa

-

Marymont Warszawa

10.04. g. 20.30

Konwiktorska

2:3

KS Raszyn

-

Sporteam

31,05. g. 20.00

Raszyn

4:4

PKS Radość

-

ATC Warsaw

10.04. g. 20.00

Halna

3:0v.o. (2:4)

Świt Warszawa

-

MKS Piaseczno

10.04. g. 17.30

Jelonki

0:11

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 3 w dniu 24-04-2017

MKS Piaseczno

-

-----------

 

 

 

ATC Warsaw

-

Świt Warszawa

25.04. g. 20.30

Ursus

0:3v.o. (7:5)

Sporteam

-

PKS Radość

24.04. g. 20.30

Ursus

2:3

Marymont Warszawa

-

KS Raszyn

24.04. g. 18.00

Potocka

7:2

MOSiR Ząbki

-

Polonia Warszawa

25.04. g. 21.00

Ząbki

1:0

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 4 w dniu 08-05-2017

-----------

-

Polonia Warszawa

 

 

 

KS Raszyn

-

MOSiR Ząbki

19.06. g. 20.00

Raszyn

4:3

PKS Radość

-

Marymont Warszawa

08.05. g. 20.00

Halna

3:9

Świt Warszawa

-

Sporteam

08.05. g. 18.00

Jelonki

2:2

MKS Piaseczno

-

ATC Warsaw

09.05. g. 20.00

Piaseczno

3:0v.o. (5:3)

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 5 w dniu 15-05-2017

ATC Warsaw

-

-----------

 

 

 

Sporteam

-

MKS Piaseczno

15.05. g. 20.30

Ursus

3:2

Marymont Warszawa

-

Świt Warszawa

15.05. g. 18.00

Potocka

5:3

MOSiR Ząbki

-

PKS Radość

16.05. g. 21.00

Ząbki

3:0

Polonia Warszawa

-

KS Raszyn

15.05. g. 20.45

Konwiktorska

4:4

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 6 w dniu 22-05-2017

-----------

-

KS Raszyn

 

 

 

PKS Radość

-

Polonia Warszawa

22.05. g. 20.00

Halna

2:3

Świt Warszawa

-

MOSiR Ząbki

22.05. g. 18.00

Jelonki

0:6

MKS Piaseczno

-

Marymont Warszawa

23.05. g. 20.00

Piaseczno

3:4

ATC Warsaw

-

Sporteam

22.05. g. 20.30

Ursus

0:3v.o. (4:2)

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 7 w dniu 29-05-2017

Świt Warszawa

-

-----------

 

 

 

Marymont Warszawa

-

ATC Warsaw

29.05. g. 18.30

Potocka

3:0v.o.

MOSiR Ząbki

-

MKS Piaseczno

30.05. g. 21.00

Ząbki

8:2

Polonia Warszawa

-

Sporteam

29.05. g. 20.45

Konwiktorska

11:1

KS Raszyn

-

PKS Radość

29.05. g. 20.00

Raszyn

2:0

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 8 w dniu 05-06-2017

-----------

-

PKS Radość

 

 

 

Świt Warszawa

-

KS Raszyn

05.06. g. 18.30

Jelonki

7:2

MKS Piaseczno

-

Polonia Warszawa

06.06. g. 20.00

Piaseczno

5:6

ATC Warsaw

-

MOSiR Ząbki

06.06. g. 20.30

Ursus

0:3v.o.

Sporteam

-

Marymont Warszawa

05.06. g. 20.30

Ursus

1:3

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 9 w dniu 12-06-2017

Marymont Warszawa

-

-----------

 

 

 

MOSiR Ząbki

-

Sporteam

13.06. g. 21.00

Ząbki

9:0

Polonia Warszawa

-

ATC Warsaw

12.06. g. 20.45

Konwiktorska

3:0v.o. (2:0)

KS Raszyn

-

MKS Piaseczno

21.06. g. 20.00

Raszyn

1:8

PKS Radość

-

Świt Warszawa

12.06. g. 20.00

Halna

0:1

 

Logowanie

Odwiedziło Nas:

Dzisiaj40
Ten Miesiąc743
Wszystkich161127

 Partnerzy: