I Halowe Mistrzostwa Mazowsza Oldbojów 19.01.2013 r.

Wyniki rozgrywek:

 

Grupa A

 

A1

A2

A3

A4

A5

Punkty

Bramki

Miejsce

Oskar Przysucha

 

2

:

3

2

:

7

1

:

8

3

:

0

3

8

-

18

4

Służewiec Warszawa

3

:

2

 

1

:

2

2

:

0

1

:

0

9

7

-

4

2

MOSiR Ząbki

7

:

2

2

:

1

 

2

:

5

6

:

0

9

17

-

8

3

Legia Warszawa

8

:

1

0

:

2

5

:

2

 

5

:

1

9

18

-

6

1

Delta Warszawa

0

:

3

0

:

1

0

:

6

1

:

5

 

0

1

-

15

5

Grupa B

 

B1

B2

B3

B4

B5

Punkty

Bramki

Miejsce

OSiR Sokół Serock

 

0

:

4

0

:

4

0

:

6

2

:

0

3

2

-

14

4

Inter Warszawa

4

:

0

 

2

:

1

1

:

6

7

:

0

9

14

-

7

2

Ultras Ząbki

4

:

0

1

:

2

 

2

:

2

5

:

0

7

12

-

4

3

Marymont Warszawa

6

:

0

6

:

1

2

:

2

 

5

:

2

10

19

-

5

1

Wezyr Holidays

0

:

2

0

:

7

0

:

5

2

:

5

 

0

2

-

19

5

Grupa C

 

C1

C2

C3

C4

C5

Punkty

Bramki

Miejsce

KS Łomianki

 

4

:

0

1

:

2

4

:

1

1

:

1

7

10

-

4

3

Świt W-wa

0

:

4

 

1

:

6

4

:

2

2

:

2

4

7

-

14

4

KS Raszyn

2

:

1

6

:

1

 

2

:

1

0

:

1

9

10

-

4

1

AISCO

1

:

4

2

:

4

1

:

2

 

3

:

4

0

7

-

14

5

Multi Sport

1

:

1

2

:

2

1

:

0

4

:

3

 

8

8

-

6

2

 

 

 

Do rywalizacji o miejsca 1-8 awansowały dwie pierwsze drużyny z każdej grupy oraz dwa najlepsze zespoły z 3 miejsc. Pozostałe drużyny grały o miejsca 9-15.

 

Wyniki gier finałowych:

 

1/2 9-12

KS Łomianki

-

Oskar Przysucha

7

 

4

1/2 9-12

Świt W-wa

-

SOKÓŁ Serock

3

:

2

13-15

DELTA

-

WEZYR

1

:

4

 

 

-

 

 

 

 

1/4 finał

LEGIA W-wa

-

ULTRAS Ząbki

0

:

2

1/4 finał

Marymont W-wa

-

MULTI SPORT

4

:

0

13-15

DELTA

-

AISCO

1

:

3

 

 

-

 

 

 

 

1/4 finał

SŁUŻEWIEC

-

INTER W-wa

1

:

2

1/4 finał

RASZYN

-

MOSiR Zabki

8

:

3

13-15

WEZYR

-

AISCO

2

:

7

 

 

-

 

 

 

 

mecz o 9 m.

KS Łomianki

-

ŚWIT

4

:

2

mecz o 11 m.

OSKAR

-

SOKÓŁ Serock

:

 0

 

 

-

 

 

 

 

1/2 5 - 8

LEGIA W-wa

-

MULTI SPORT

5

:

2

1/2 5 - 8

SŁUŻEWIEC

-

MOSiR Zabki

3

:

0

 

 

-

 

 

 

 

1/2     1 - 4

ULTRAS

-

MARYMONT

1

:

3

1/2     1 - 4

KS RASZYN

-

INTER W-wa

2

:

2

 

 

 

 

 

 

 

mecz o 7 m.

MULTISPORT

-

MOSIR Ząbki

3

:

3

mecz o 5 m.

LEGIA Wa-wa

-

SŁUŻEWIEC

10

:

1

 

 

-

 

 

:

 

Mecz III m

KS RASZYN

 

ULTRAS

3

 

10

Finał

MARYMONT

-

INTER

4

:

1

 

 

 

Ostateczna kolejność:

 

1

MARYMONT WARSZAWA

     

 

2

INTER WARSZAWA

       

 

3

ULTRAS ZĄBKI

       

 

4

KS RASZYN

         

 

             

 

5

LEGIA WARSZAWA

       

 

6

SŁUŻEWIEC

       

 

7

MULTISPORT

       

 

8

MOSIR ZĄBKI

       

 

             

 

9

ŁOMIANKI

       

 

10

ŚWIT WARSZAWA

       

 

11

OSKAR PRZYSUCHA

     

 

12

SOKÓŁ SEROCK

       
             

13

AISCO WARSZAWA

       

14

WEZYR HOLIDAYS

       

15

DELTA WARSZAWA

       
             
 

Najlepszy strzelec

Grzegorz Szeliga

MOSiR Ząbki

 

             
 

Najlepszy bramkarz

 

Tomasz Błażejak

 

Inter Warszawa

                     

 

 


Logowanie

Odwiedziło Nas:

Dzisiaj42
Ten Miesiąc2075
Wszystkich159921

 Partnerzy: