Marymont Warszawa zwycięzcą II Mistrzostw Mazowsza Oldbojów

 

Wyniki gier eliminacyjnych:

Inter W-wa

-

Świt W-wa

2

:

0

Ultras Ząbki

-

MultiSport

4

:

1

Służewiec W-wa

-

Seni II Bródni

0

:

0

Marymont Warszawa

-

Delta W-wa

3

:

1

KS Łomianki

-

Sokół Serock

2

:

2

Seni Bródno

-

KS Raszyn

4

:

2

Ultras Ząbki

-

Legia W-wa

0

:

0

Służewiec W-wa

-

Świt W-wa

2

:

0

Seni II Bródno

-

MultiSport

0

:

2

Polonia W-wa

-

KS Łomianki

2

:

3

Seni Bródno

-

Delta W-wa

1

:

3

KS Raszyn

-

Sokół Serock

3

:

1

Inter W-wa

-

Służewiec W-wa

4

:

0

Seni II Bródno

-

Legia W-wa

1

:

7

MultiSport

-

Świt W-wa

4

:

1

Marymont Warszawa

-

Seni Bródno

2

:

1

Polonia W-wa

-

KS Raszyn

1

:

2

Sokół Serock

-

Delta W-wa

1

:

3

Seni II Bródno

-

Ultras Ząbki

1

:

6

MultiSport

-

Inter W-wa

0

:

4

Świt W-wa

-

Legia W-wa

0

:

5

KS Raszyn

-

KS Łomianki

0

:

1

Sokół Serock

-

Marymont Warszawa

2

:

8

Delta W-wa

-

Polonia W-wa

2

:

0

Służewiec W-wa

-

MultiSport

4

:

0

Świt W-wa

-

Ultras Ząbki

0

:

3

Inter W-wa

-

Legia W-wa

1

:

1

Sokół Serock

-

Seni Bródno

1

:

5

Delta W-wa

-

KS Łomianki

2

:

1

Polonia W-wa

-

Marymont Warszawa

2

:

3

Seni II Bródno

-

Świt W-wa

4

:

3

Legia W-wa

-

Służewiec W-wa

4

:

0

Inter W-wa

-

Ultras Ząbki

3

:

2

KS Raszyn

-

Delta W-wa

0

:

1

Polonia W-wa

-

Seni Bródno

3

:

0

Marymont Warszawa

-

KS Łomianki

1

:

0

Legia W-wa

-

MultiSport

2

:

1

Inter W-wa

-

Seni II Bródno

1

:

0

Ultras Ząbki

-

Służewiec W-wa

0

:

2

Sokół Serock

-

Polonia W-wa

1

:

6

Marymont Warszawa

-

KS Raszyn

2

:

1

KS Łomianki

-

Seni Bródno

1

:

1

 

Końcowe tabele eliminacji:

 

Grupa A

     

1.

Inter

6

16

16-3

2.

Legia

6

14

19-3

3.

Ultras Ząbki

6

10

15-7

4.

MultiSport

6

9

12-11

5.

Służewiec

6

7

4-12

6.

Seni Bródno II

6

4

6-19

7.

Świt Warszawa

6

0

4-20

         
 

Grupa B

     

1.

Marymont Warszawa

6

18

19-7

2.

Delta warszawa

6

15

12-6

3.

KS Łomianki

6

8

8-8

4.

Seni Bródno

6

7

12-12

5.

KS Raszyn

6

6

8-11

6.

Polonia Warszawa

6

6

14-11

7.

Sokół Serock

6

1

8-27

 

Do ćwierćfinałów awansowały zespoły z miejsc 1-4, a drużyny z miejsc 5-7 rozegrały mecze o poszczególne miejsca.

O 13 miejsce – Sokół Serock – Świt Warszawa 2:3

O 11 miejsce – Polonia Warszawa – Seni II Bródno 4:0

O 9 miejsce – KS Raszyn – Służewiec 0:1

Ćwierćfinały:

Inter W-wa

-

Seni Bródno

6

:

4

Legia W-wa

-

KS Łomianki

5

:

0

Ultras Ząbki

-

Delta W-wa

4

:

2

MultiSport

-

Marymont Warszawa

3

:

6

O miejsca  5-8:

Semi Bródno

-

Delta W-wa

5

:

6

KS Łomianki

-

MultiSport

3

:

1

 

O 5 miejsce:  Delta W-wa - KS Łomianki                0:1
O 7 miejsce: Semi Bródno - MultiSport 4:3

Półfinały:

Inter W-wa

-

Ultras Ząbki

2

:

3

Legia W-wa

-

Marymont

1

:

2

O 3 miejsce: Legia Warszawa – Inter Warszawa 3:1

Finał: Marymont Warszawa – Ultras Ząbki 2:2 karne 4:4

 

Ostateczna kolejność:

   

1.

Marymont Warszawa

2.

Ultras Ząbki

3.

Legia Warszawa

4.

Inter Warszawa

5.

KS Łomianki

6.

Delta Warszawa

7.

Seni Bródno

8.

MultiSport

9.

Służewiec

10.

KS Raszyn

11.

Polonia Warszawa

12.

Seni II Bródno

13.

Świt Warszawa

14.

Sokół Serock

Logowanie

Odwiedziło Nas:

Dzisiaj42
Ten Miesiąc2075
Wszystkich159921

 Partnerzy: