Wyniki III Mistrzostw Mazowsza Oldbojów +35 - 07.02.15 r.

Wyniki gier eliminacyjnych:

Inter W-wa - Sokół Serock 3 : 0
Jedność Żabieniec - Polonia W-wa 1 : 2
MOSiR Ząbki - GKP Targówek 1 : 1
Marymont Warszawa - Delta W-wa 1 : 0
Polonia 80 Wa-wa - Świt W-wa 2 : 1
Seni Bródno - KS Raszyn 3 : 1
Jedność Żabieniec - Legia W-wa 3 : 0
MOSiR Ząbki - Sokół Serock 1 : 1
GKP Targówek - Polonia W-wa 1 : 3
Multisport - Polonia 80 Warszawa 0 : 1
Seni Bródno - Delta W-wa 1 : 0
KS Raszyn - Świt W-wa 0 : 1
Inter W-wa - MOSiR Ząbki 3 : 1
GKP Targówek - Legia W-wa 3 : 0
Polonia W-wa - Sokół Serock 3 : 1
Marymont Warszawa - Seni Bródno 2 : 0
Multisport - KS Raszyn 2 : 1
Świt Warszawa - Delta W-wa 1 : 1
GKP Targówek - Jedność Żabieniec 2 : 1
Polonia W-wa - Inter W-wa 1 : 0
Sokół Serock - Legia W-wa 3 : 0
KS Raszyn - Polonia 80 Warszawa 1 : 3
Świt Warszawa - Marymont Warszawa 0 : 3
Delta W-wa - Multisport 2 : 3
MOSiR Ząbki - Polonia W-wa 3 : 3
Sokół Serock - Jedność Żabieniec 1 : 3
Inter W-wa - Legia W-wa 3 : 0
Świt Warszawa - Seni Bródno 1 : 5
Delta W-wa - Polonia 80 Warszawa 2 : 2
Multisport - Marymont Warszawa 2 : 3
GKP Targówek - Sokół Serock 3 : 0
Legia W-wa - MOSiR Ząbki 0 : 3
Inter W-wa - Jedność Żabieniec 3 : 1
KS Raszyn - Delta W-wa 2 : 4
Multisport - Seni Bródno 1 : 1
Marymont Warszawa - Polonia 80 Warszawa 2 : 3
Legia W-wa - Polonia W-wa 0 : 3
Inter W-wa - GKP Targówek 1 : 0
Jedność Żabieniec - MOSiR Ząbki 2 : 2
Świt Warszawa - Multisport 0 : 1
Marymont Warszawa - KS Raszyn 4 : 1
Świt Warszawa - Seni Bródno 2 : 2

Tabele grup eliminacyjnych:

  Grupa A Pkt Bramki
1. Polonia W-wa 16 15 : 5
2. Inter 15 13 : 3
3. GKP Targówek 10 10 : 6
4. Jedność Żabieniec 7 11 : 10
5. MOSiR Ząbki 7 11 : 10
6. Sokół Serock 4 6 : 13
7. Legia 0 0 : 18
           
  Grupa B Pkt Bramki
1. Marymont 15 15 : 6
2. Polonia'80 W-wa 14 13 : 8
3. Seni Bródno 11 12 : 7
4. Multisport 10 9 : 8
5. Delta 5 9 : 10
6. Świt W-wa 4 4 : 12
7. KS Raszyn 0 6 : 17

Ćwierćfinały i mecze o poszczególne miejsca:

 1/4 Polonia W-wa - Multisport 4 : 3
 1/4 Marymont Warszawa - Jedność Żabieniec 5 : 0
13-14 m Legia W-wa - KS Raszyn 0 : 3
 1/4 Polonia'80 W-wa - GKP Targówek 1 : 3
 1/4 Inter W-wa - Seni Bródno 4 : 2
11-12 m Sokół Serock - Świt W-wa 0 : 3
1/2 5-8 Multisport - Polonia'80 W-wa 3 : 2
1/2 5-8 Jedność Żabieniec - Seni Bródno 1 : 0
9-10 m Delta W-wa - MOSiR Ząbki 3 : 0
Półfinał Polonia W-wa - GKP Targówek 4 : 1
Półfinał Marymont Warszawa - Inter W-wa 2 : 0
5-6 m Multisport - Jedność Żabieniec 0 : 1
7-8 m Polonia'80 W-wa - Seni Bródno 3 : 0
Finał Polonia W-wa - Marymont Warszawa 3 : 0
3-4 m GKP Targówek - Inter W-wa 2 : 5

Ostateczna kolejność:

1 Polonia W-wa
2 Marymont
3 Inter
4 GKP Targówek
5 Jedność Żabieniec
6 Multisport
7 Polonia'80 W-wa
8 Seni Bródno
9 Delta
10 MOSiR Ząbki
11 Świt W-wa
12 Sokół Serock
13 KS Raszyn
14 Legia
Nagrody indywidualne:          
Najlepszy zawodnik turnieju: Piotr Dziewicki (Polonia Warszawa)  
Najlepszy bramkarz turnieju: Jacek Skiba (Marymont Warszawa)  
Najsympatyczniejszy zawodnik turnieju: Michał Stanisławski (Multisport)
Najstarszy zawodnik turnieju: Krzysztof Iwanicki (Marymont)  

Logowanie

Odwiedziło Nas:

Dzisiaj40
Ten Miesiąc743
Wszystkich161127

 Partnerzy: