Harmonogram II Mistrzostw Mazowsza Weteranów - 21.02.2015 r.

HARMONOGRAM TURNIEJU

PODZIAŁ NA GRUPY

GRUPA A              

GRUPA B

1.  MOSiR ZĄBKI          

1. ZWAR

2.  POLONIA CRISTEROS

2. ALCOR AISCO

3.  SARMATA                                                   

3. SOKÓŁ OSIR SEROCK                              

4.  SENI BRÓDNO         

4. MIRKÓW KONSTANCIN

5.  ŚWIT WARSZAWA        

5. DELTA WARSZAWA

                             BOISKO A                                    BOISKO B              

 

Godz.  15:00    SARMATA-SENI BRÓDNO   SOKÓŁ SEROCK- MIRKÓW                                                         

Godz.  15:20    POLONIA - ŚWIT W-WA            AROMES -  DELTA W-WA                                               

Godz.  15:40    MOSiR ZĄBKI  -  SARMATA       ZWAR - SOKÓŁ SEROCK                                                     

Godz. 16:00    SENI BRÓDNO – ŚWIT W-WA   MIRKÓW -  DELTA W-WA                                                       

Godz. 16:20    MOSiR ZĄBKI  - POLONIA           ZWAR  -   AROMES

Godz. 16:40    SARMATA  -   ŚWIT W-WA     SOKÓŁ SEROCK -  DELTA W-WA              

Godz. 17:00    MOSiR ZĄBKI - SENI BRÓDNO       ZWAR  -  MIRKÓW 

Godz. 17:20    POLONIA   -   SARMATA            AROMES - SOKÓŁ SEROCK    

Godz. 17:40    MOSiR ZĄBKI  -  ŚWIT W-WA       ZWAR  -  DELTA W-WA          

Godz. 18:00    POLONIA  -  SENI BRÓDNO         AROMES  -   MIRKÓW                                        

                                                                                                                                                                                                                                          

                                                                              FAZA FINAŁOWA

 

Godz. 18:20                    Ćw 1                                          Ćw 2

Godz. 18.40                    Ćw 3                                          Ćw 4 

Godz. 19.00               mecz o miejsce 9                    

Godz. 19:20                       półfinaL 1                                                   półfinał 2                                                                                  

Godz. 19:40                       Finał                                            mecz o miejsce 3           

Godz. 20:00                       wręczenie nagród                                      

Logowanie

Odwiedziło Nas:

Dzisiaj42
Ten Miesiąc2075
Wszystkich159921

 Partnerzy: