Artykuły

Wyniki W.L.O. - sezon 2015

Sezon 2015 runda jesienna

Tabele rozgrywek I i II W.L.O. - sezon 2015 - runda jesienna

 

I LIGA

M

Pkt

Z

R

P

Bramki

Bilans

1

Marymont Warszawa

18

46

15

1

2

69

-

27

42

2

Legia Warszawa

18

45

15

0

3

103

-

35

68

3

MOSiR Ząbki

18

41

13

2

3

64

-

32

32

4

Delta Warszawa

18

34

11

1

6

77

-

29

48

5

Polonia Warszawa

18

33

10

3

5

58

-

54

4

6

Inter Warszawa

18

22

6

4

8

35

-

47

-12

7

Ursus Warszawa

18

21

7

0

11

46

-

75

-29

8

PKS Radość

18

10

3

1

14

30

-

81

-51

9

Jedność Żabieniec

18

8

2

2

14

27

-

65

-38

10

GKP Targówek

18

3

1

0

17

35

-

99

-64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II LIGA

M

Pkt

Z

R

P

Bramki

Bilans

1

Znicz Pruszków

17

43

14

1

2

72

-

17

55

2

Sporteam Warszawa

17

42

14

0

3

87

-

22

65

3

KS Raszyn

17

32

10

2

5

58

-

47

11

4

Seni Bródno

17

27

8

3

6

42

-

38

4

5

Okęcie Warszawa

17

27

9

0

8

34

-

48

-14

6

Victoria Sulejówek

17

25

8

1

8

46

-

48

-2

7

Świt Warszawa

17

19

6

1

10

27

-

52

-25

8

MKS Piaseczno

9

16

5

1

3

36

-

24

12

9

KMR Konstancin

8

4

1

1

6

9

-

36

-27

10

ATC Warsaw

9

3

1

0

8

6

-

28

-22

11

Policja 

17

0

0

0

17

8

-

64

-56

O zajęciu miejsca 4 i 5, pharmacy przy równej ilości punktów i przy bezpośrednich wynikach meczów Okęcie Warszawa ? Seni Bródno 3:1 i 1:3, medical decydował lepszy bilans bramkowy.

I LIGA

Kolejka: 1 w dniu 07-09-2015

1

Delta Warszawa

- Legia Warszawa

30.09. g. 19.45

Obory

3:0v.o.

2

Polonia Warszawa

- Jedność Żabieniec

07.09. g. 20.30

ul. Konwiktorska

4:0

3

Inter

- Ursus Warszawa

07.09. g. 21.30

ul. Kawęczyńska

4:6

4

GKP Targówek 

- MOSiR Ząbki

07.09. g. 17.30

ul. Kołowa

1:2

5

Marymont Warszawa

- PKS Radość

07.09. g. 18.00

ul. Potocka

5:0

Kolejka: 2 w dniu 14-09-2015

1

Marymont Warszawa

- Delta Warszawa

14.09. g. 18.00

ul. Potocka

3:2

2

PKS Radość

- GKP Targówek 

14.09. g. 20.00

ul. Halna

4:2

3

MOSiR Ząbki

- Inter

15.09. g. 20.30

Kobyłka, viagra sale ul. Napoleona

2:1

4

Ursus Warszawa

- Polonia Warszawa

14.09. g. 20.30

ul. Sosnkowskiego

1:2

5

Jedność Żabieniec

- Legia Warszawa

21.10. g. 20.00

Żabieniec

2:8

Kolejka: 3 w dniu 21-09-2015

1

Delta Warszawa

- Jedność Żabieniec

22.09. g. 19.45

Obory

3:0

2

Legia Warszawa

- Ursus Warszawa

21.09. g. 21.15

ul. Łazienkowska

6:1

3

Polonia Warszawa

- MOSiR Ząbki

21.09. g. 20.30

ul. Konwiktorska

1:1

4

Inter

- PKS Radość

22.10. g. 20.00

ul. Halna 20

2:0

5

GKP Targówek 

- Marymont Warszawa

21.09. g. 17.00

ul. Kołowa

3:7

Kolejka: 4 w dniu 28-09-2015

1

GKP Targówek 

- Delta Warszawa

28.09. g. 16.30

ul. Kołowa

0:8

2

Marymont Warszawa

- Inter

 

ul. Potocka

3:0v.o.

3

PKS Radość

- Polonia Warszawa

28.09. g. 20.00

ul. Halna

0:3

4

MOSiR Ząbki

- Legia Warszawa

29.09. g. 20.30

Kobyłka, ul. Napoleona

3:0v.o.

5

Ursus Warszawa

- Jedność Żabieniec

28.09. g. 20.30

ul. Sosnkowskiego

2:1

Kolejka: 5 w dniu 05-10-2015

1

Delta Warszawa

- Ursus Warszawa

06.10. g. 19.45

Obory

10:0

2

Jedność Żabieniec

- MOSiR Ząbki

06.10. g. 20.00

Żabieniec

3:8

3

Legia Warszawa

- PKS Radość

05.10. g. 21.15

ul. Łazienkowska

9:2

4

Polonia Warszawa

- Marymont Warszawa

05.10. g. 20.30

ul. Konwiktorska

1:1

5

Inter

- GKP Targówek 

07.10. g. 20.30

ul. Kawęczyńska

4:2

Kolejka: 6 w dniu 12-10-2015

1

Inter

- Delta Warszawa

14.10. g. 20.30

ul. Kawęczyńska

3:3

2

GKP Targówek 

- Polonia Warszawa

12.10. g. 16.00

ul. Kołowa

3:6

3

Marymont Warszawa

- Legia Warszawa

12.10. g. 16.00

ul. Potocka

5:0

4

PKS Radość

- Jedność Żabieniec

12.10. g. 20.00

ul. Halna

3:0v.o.

5

MOSiR Ząbki

- Ursus Warszawa

13.10. g. 20.30

Kobyłka, ul. Napoleona

3:0v.o.

Kolejka: 7 w dniu 19-10-2015

1

Delta Warszawa

- MOSiR Ząbki

20.10. g. 19.45

Obory

0:2

2

Ursus Warszawa

- PKS Radość

19.10. g. 20.30

ul. Sosnkowskiego

4:3

3

Jedność Żabieniec

- Marymont Warszawa

19.10. g. 20.00

Żabieniec

2:4

4

Legia Warszawa

- GKP Targówek 

19.10. g. 21.15

ul. Łazienkowska

6:1

5

Polonia Warszawa

- Inter

19.10. g. 20.30

ul. Konwiktorska

2:1

Kolejka: 8 w dniu 26-10-2015

1

Polonia Warszawa

- Delta Warszawa

26.10. g. 20.30

ul. Konwiktorska

3:6

2

Inter

- Legia Warszawa

28.10. g. 20.30

ul. Kawęczyńska

0:3

3

GKP Targówek 

- Jedność Żabieniec

26.10. g. 14.45

ul. Kołowa

1:3

4

Marymont Warszawa

- Ursus Warszawa

26.10. g. 16.00

ul. Potocka

3:0v.o.

5

PKS Radość

- MOSiR Ząbki

26.10. g. 20.00

ul. Halna

2:7

Kolejka: 9 w dniu 02-11-2015

1

Delta Warszawa

- PKS Radość

03.11. g. 19.45

Obory

7:0

2

MOSiR Ząbki

- Marymont Warszawa

03.11. g. 20.30

Kobyłka, ul. Napoleona

3:0v.o.

3

Ursus Warszawa

- GKP Targówek 

02.11. g. 20.30

ul. Sosnkowskiego

4:2

4

Jedność Żabieniec

- Inter

02.11. g. 20.00

Żabieniec

2:2

5

Legia Warszawa

- Polonia Warszawa

09.11. g. 21.15

ul. Łazienkowska

6:1

II LIGA

Kolejka: 1 w dniu 07-09-2015

1

ATC Warsaw

- Znicz Pruszków

07.09. g. 20.00

Raszyn, ul. Szkolna

0:3v.o. (2:3)

2

MKS Piaseczno

- Policja

08.09. g. 20.00

Piaseczno, ul. 1 maja

7:3v.o.

3

Okęcie Warszawa

- KS Raszyn

07.10. g. 20.00

Raszyn, ul. Szkolna

0:5

4

Sporteam Warszawa

- Victoria Sulejówek

07.09. g. 20.30

ul. Sosnkowskiego

3:0v.o.

5

Świt Warszawa

- Seni Bródno

07.09. g. 17.30

ul. Oświatowa

1:6

Kolejka: 2 w dniu 14-09-2015

1

Victoria Sulejówek

- ATC Warsaw

15.09. g. 20.45

Sulejówek, Krasińskiego 6

3:0v.o. (3:1)

2

Świt Warszawa

- MKS Piaseczno

14.09. g. 17.30

ul. Oświatowa

0:7

3

Seni Bródno

- Sporteam Warszawa

14.09. g. 20.45

Park Skaryszewski

0:6

4

Znicz Pruszków

- Okęcie Warszawa

14.09. g. 20.45

Pruszków, ul. Boh.Warszawy

3:0

5

KS Raszyn

- Policja

14.09. g. 20.00

Raszyn, ul. Szkolna

10:3

Kolejka: 3 w dniu 21-09-2015

1

ATC Warsaw

- Seni Bródno

21.09. g. 20.00

Raszyn, ul. Szkolna

0:3v.o. (2:2)

2

MKS Piaseczno

- KS Raszyn

22.09. g. 20.00

Piaseczno, ul. 1 maja

5:3

3

Policja

- Znicz Pruszków

21.09. g. 20.45

Pruszków, ul. Boh.Warszawy

2:8v.o.

4

Okęcie Warszawa

- Victoria Sulejówek

21.09. g. 17.30

ul. Radarowa

2:4

5

Sporteam Warszawa

- Świt Warszawa

21.09. g. 20.30

ul. Sosnkowskiego

10:0

Kolejka: 4 w dniu 28-09-2015

1

ATC Warsaw

- Świt Warszwawa

28.09. g. 20.00

Raszyn, ul. Szkolna

0:3v.o. (5:0)

2

Sporteam Warszawa

- MKS Piaseczno

29.09. g. 20.00

Piaseczno, ul. 1 maja

4:1

3

Seni Bródno

- Okęcie Warszawa

28.09. g. 20.45

Park Skaryszewski

3:1

4

Victoria Sulejówek

- Policja

29.09. g. 20.45

Sulejówek, Krasińskiego

3:0v.o.

5

Znicz Pruszków

- KS Raszyn

28.09. g. 20.45

Pruszków, u. Bo.Warszawy

12:2

Kolejka: 5 w dniu 05-10-2015

1

Sporteam Warszawa

- ATC Warsaw

05.10. g. 20.30

ul. Sosnkowskiego

7:3

2

MKS Piaseczno

- Znicz Pruszków

11.11. g. 20.00

Piaseczno

1:5

3

KS Raszyn

- Victoria Sulejówek

05.10. g. 20.00

Raszyn, ul. Szkolna

1:3

4

Policja

- Seni Bródno

Przełożony

ul. Kawęczyńska

0:3v.o.

5

Okęcie Warszawa

- Świt Warszawa

05.10. g. 16.30

ul. Radarowa

3:2

Kolejka: 6 w dniu 12-10-2015

1

ATC Warsaw

- KS Piaseczno

12.10. g. 20.00

Raszyn, ul. Szkolna

0:3v.o. (1:3)

2

Sporteam Warszawa

- Okęcie Warszawa

12.10. g. 20.30

ul. Sosnkowskiego

13:1

3

Świt Warszawa

- Policja

12.10. g. 16.30

ul. Oświatowa

3:0v.o.

4

Seni Bródno

- KS Raszyn

12.10. g. 20.45

Park Skaryszewski

2:2

5

Victoria Sulejówek

- Znicz Pruszków

13.10. g. 20.45

Sulejówek, Krasińskiego

0:3

Kolejka: 7 w dniu 19-10-2015

1

Okęcie Warszawa

- ATC Warsaw

19.10. g. 16.30

ul. Radarowa

3:0v.o. (3:3)

2

MKS Piaseczno

- Victoria Sulejówek

20.10. g. 20.00

Piaseczno

5:5

3

Znicz Pruszków

- Seni Bródno

19.10. g. 20.45

Pruszków

3:0

4

KS Raszyn

- Świt Warszawa

19.10. g. 20.00

Raszyn, ul. Szkolna

4:1

5

Policja

- Sporteam Warszawa

21.10. g. 20.30

ul. Kawęczyńska

0:3v.o.

Kolejka: 8 w dniu 26-10-2015

1

ATC Warsaw

- Policja

26.10 g. 20.00

Raszyn, ul. Szkolna

3:0v.o

2

Okęcie Warszawa

- MKS Piaseczno

27.10. g. 20.00

Piaseczno

0:4

3

Sporteam Warszawa

- KS Raszyn

26.10. g. 20.30

ul. Sosnkowskiego

9:0

4

Świt Warszawa

- Znicz Pruszków

Przełożony

ul. Oświatowa

2:2

5

Seni Bródno

- Victoria Sulejówek

26.10. g. 20.45

Park Skaryszewski

5:3

Kolejka: 9 w dniu 02-11-2015

1

KS Raszyn

- ATC Warsaw

02.11. g. 20.00

Raszyn, ul. Szkolna

3:0 v.o. (0:3)

2

MKS Piaseczno

- Seni Bródno

03.11. g. 20.30

Park Skaryszewski

3:4

3

Victoria Sulejówek

- Świt Warszawa

03.11. g. 20.45

Sulejówek, Krasińskiego

10:1

4

Znicz Pruszków

- Sporteam Warszawa

02.11. g. 20.45

Pruszków

6:3

5

Policja

- Okęcie Warszawa

04.11. g. 20.30

ul. Kawęczyńska

0:3v.o.

 

Sezon 2015 runda wiosenna

Tabele rozgrywek I i II W.L.O. - sezon 2015 - runda wiosenna

 

I LIGA

M

Pkt

Z

R

P

Bramki

Bilans

1

Legia Warszawa

9

27

9

0

0

65

-

17

48

2

Marymont Warszawa

8

21

7

0

1

34

-

14

20

3

MOSiR Ząbki

8

16

5

1

2

31

-

20

11

4

Polonia Warszawa

9

16

5

1

3

35

-

35

0

5

Delta Warszawa

9

15

5

0

4

35

-

18

17

6

Inter Warszawa

9

14

4

2

3

18

-

24

-6

7

Ursus Warszawa

9

9

3

0

6

28

-

41

-13

8

Jedność Żabieniec

9

4

1

1

7

14

-

30

-16

9

PKS Radość

9

4

1

1

7

16

-

42

-26

10

GKP Targówek

9

3

1

0

8

20

-

55

-35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II LIGA

M

Pkt

Z

R

P

Bramki

Bilans

1

KS Raszyn

8

19

6

1

1

28

-

12

16

2

Znicz Pruszków

8

18

6

0

2

27

-

7

20

3

Sporteam Warszawa

8

18

6

0

2

29

-

11

18

4

Okęcie Warszawa

8

18

6

0

2

21

-

14

7

5

Świt Warszawa

7

9

3

0

4

11

-

11

0

6

Seni Bródno

8

8

2

2

4

16

-

19

-3

7

Victoria Sulejówek

7

6

2

0

5

12

-

28

-16

8

KMR Konstancin

7

4

1

1

5

9

-

33

-24

9

Policja 

8

0

0

0

8

0

-

21

-21

Wyniki: 

I LIGA 

Kolejka: 1 w dniu 13-04-2015

1

Legia Warszawa

- Delta Warszawa

13.04. g. 21.00

W-wa, ul. Łazienkowska

5:3

2

Jedność Żabieniec

- Polonia Warszawa

13.04. g. 20.00

Żabieniec

1:2

3

Ursus Warszawa

- Inter

13.04. g. 20.30

W-wa, ul. Sosnkowskiego

6:2

4

MOSiR Ząbki

- GKP Targówek 

14.04. g. 20.45

Kobyłka

8:2

5

PKS Radość

- Marymont Warszawa

13.04. g. 20.00

Wiązowna

1:2

Kolejka: 2 w dniu 20-04-2015

1

Delta Warszawa

- Marymont Warszawa

21.04. g. 19.45

Obory

1:2

2

GKP Targówek 

- PKS Radość

20.04. g. 17.00

W-wa, ul. Kołowa 18

7:2

3

Inter

- MOSiR Ząbki

20.04. g. 21.30

W-wa ul. Kawęczyńska

1:1

4

Polonia Warszawa

- Ursus Warszawa

20.04. g. 20.45

W-wa, ul. Konwiktorska

7:3

5

Legia Warszawa

- Jedność Żabieniec

20.04. g. 21.00

W-wa, ul. Łazienkowska

3:2

Kolejka: 3 w dniu 27-04-2015

1

Jedność Żabieniec

- Delta Warszawa

27.04. g. 20.00

Żabieniec

0:3

2

Ursus Warszawa

- Legia Warszawa

27.04. g. 20.30

w-wa, ul. Sosnkowskiego

2:8

3

MOSiR Ząbki

- Polonia Warszawa

28.04. g. 20.45

Kobyłka, ul. Napoleona

2:4

4

PKS Radość

- Inter

27.04. g. 20.00

Wiązowna

2:4

5

Marymont Warszawa

- GKP Targówek 

07.05. g. 18.00

W-wa, ul. Potocka

6:1

Kolejka: 4 w dniu 04-05-2015

1

Delta Warszawa

- GKP Targówek 

05.05. g. 19.45

Obory

4:0

2

Inter

- Marymont Warszawa

04.05. g. 21.30

W-wa, ul. Kawęczyńska

0:3

3

Polonia Warszawa

- PKS Radość

04.05. g. 20.45

W-wa, ul. Konwiktorska.

7:3

4

Legia Warszawa

- MOSiR Ząbki

04.05. g. 21.00

W-wa, ul. Łazienkowska

6:2

5

Jedność Żabieniec

- Ursus Warszawa

04.05. g. 20.00

Żabieniec

2:4

Kolejka: 5 w dniu 11-05-2015

1

Ursus Warszawa

- Delta Warszawa

11.05. g. 20.30

W-wa, ul. Sosnkowskiego

2:4

2

MOSiR Ząbki

- Jedność Żabieniec

12.05. g. 20.45

Kobyłka, ul. Napoleona

5:2

3

PKS Radość

- Legia Warszawa

11.05. g. 20.00

Warszawa, ul. Halna 20

1;9

4

Marymont Warszawa

- Polonia Warszawa

11.05. g. 18.00

W-wa, ul. Potocka

4:1

5

GKP Targówek 

- Inter

11.05. g. 18.00

W-wa, ul. Kołowa 18

3:4

Kolejka: 6 w dniu 18-05-2015

1

Delta Warszawa

- Inter

19.05. g. 19.45

Obory

2:3

2

Polonia Warszawa

- GKP Targówek 

18.05. g. 20.45

W-wa ul. Konwiktorska

10:0

3

Legia Warszawa

- Marymont Warszawa

18.05. g. 21.00

W-wa, ul. Łazienkowska

6:1

4

Jedność Żabieniec

- PKS Radość

18.05. g. 20.00

Piaseczno

0:0

5

Ursus Warszawa

- MOSiR Ząbki

18.05. g. 20.30

W-wa, ul. Sosnkowskiego

2:6

Kolejka: 7 w dniu 25-05-2015

1

MOSiR Ząbki

- Delta Warszawa

26.05. g. 20.45

Kobyłka, ul. Napoleona

4:2

2

PKS Radość

- Ursus Warszawa

25.05. g. 20.00

Warszawa, ul. Halna 20

4:2

3

Marymont Warszawa

- Jedność Żabieniec

25.05. g. 18.00

W-wa, ul. Potocka

11:1

4

GKP Targówek 

- Legia Warszawa

25.05. g.18.00

W-wa, ul. Kołowa 18

3:11

5

Inter

- Polonia Warszawa

25.05. g. 21.30

W-wa, ul. Kawęczyńska

1:1

Kolejka: 8 w dniu 01-06-2015

1

Delta Warszawa

- Polonia Warszawa

16.06. g. 18.00

Obory

9:1

2

Legia Warszawa

- Inter

31.05. g. 20.30

W-wa, ul. Łazienkowska

6:2

3

Jedność Żabieniec

- GKP Targówek 

01.06. g. 20.00

Piaseczno

6:1

4

Ursus Warszawa

- Marymont Warszawa

01.06. g. 20.30

W-wa, ul. Sosnkowskiego

3:5

5

MOSiR Ząbki

- PKS Radość

02.06. g. 20.15

Kobyłka, ul. Napoleona

3:1

Kolejka: 9 w dniu 08-06-2015

1

PKS Radość

- Delta Warszawa

08.06. g. 20.00

Warszawa, ul. Halna 20

2:8

2

Marymont Warszawa

- MOSiR Ząbki

22.06. g. 18.00

W-wa, ul. Potocka

4:2

3

GKP Targówek 

- Ursus Warszawa

08.06. g. 18.00

W-wa, ul. Kołowa 18

3:4

4

Inter

- Jedność Żabieniec

08.06. g. 21.30

W-wa, ul. Kawęczyńska

1:0

5

Polonia Warszawa

- Legia Warszawa

08.06. g. 20.45

W-wa, ul. Konwiktorska

2:12

 

II LIGA

Kolejka: 1 w dniu 13-04-2015

1

Znicz Pruszków

- pauzuje

 

 

 

2

Policja

- KMR Konstancin

13.04. g. 21.30

W-wa, ul. Kawęczyńska

0:3v.o. (11:1)

3

KS Raszyn

- Okęcie Warszawa

13.04. g. 20.00

Raszyn, ul. Szkolna

2:4

4

Victoria Sulejówek

- Sporteam Warszawa

14.04. g. 20.45

Sulejówek, ul.Krasińskiego

0:8

5

Seni Bródno

- Świt Warszawa

13.04. g. 20.40

W-wa, Park Skaryszewski

2:3

Kolejka: 2 w dniu 20-04-2015

1

Victoria Sulejówek

- pauzuje

 

 

 

2

KMR Konstancin

- Świt Warszawa

20.04. g. 20.30

Konstancin, ul. Bielawska

1:2

3

Sporteam Warszawa

- Seni Bródno

20.04. g. 20.30

W-wa, ul. Sosnkowskiego

5:1

4

Okęcie Warszawa

- Znicz Pruszków

20.04. g. 17.30

W-wa, ul. Radarowa

1:0

5

Policja

- KS Raszyn

20.04. g. 20.00

Raszyn, ul. Szkolna

0:3v.o. (4:0)

Kolejka: 3 w dniu 27-04-2015

1

Seni Bródno

- pauzuje

?????.

?????.

 

2

KS Raszyn

- KMR Konstancin

27.04. g. 20.00

Raszyn, ul. Szkolna

5:1

3

Znicz Pruszków

- Policja

27.04. g. 20.45

Pruszków, ul. Boh. W-wy 4

3;0

4

Victoria Sulejówek

- Okęcie Warszawa

28.04. g. 20.45

Sulejówek, ul.Krasińskiego

5:3

5

Świt Warszawa

- Sporteam Warszawa

27.04. g. 18.00

W-wa, ul. Oświatowa

0:1

Kolejka: 4 w dniu 04-05-2015

1

Świt Warszawa

- pauzuje

?????.

?????.

 

2

KMR Konstancin

- Sporteam Warszawa

04.05. g. 20.30

Konstancin ul. Bielawska

2:10

3

Okęcie Warszawa

- Seni Bródno

21.05. g. 18.30

W-wa, ul. Radarowa

3:1

4

Policja

- Victoria Sulejówek

06.05. g. 20.30

W-wa, ul. Kawęczyńska

0:3v.o.

5

KS Raszyn

- Znicz Pruszków

04.05. g. 20.00

Raszyn, ul. Szkolna

4:3

Kolejka: 5 w dniu 11-05-2015

1

Sporteam Warszawa

- pauzuje

?????.

?????.

 

2

Znicz Pruszków

- KMR Konstancin

11.05. g. 20.45

Pruszków, ul. Boh. W-wy 4

12:0

3

Victoria Sulejówek

- KS Raszyn

12.05. g. 20.45

Sulejówek, ul.Krasińskiego

0:6

4

Seni Bródno

- Policja

13.05. g. 20.00

W-wa, Park Skaryszewski

3:0v.o. (1:7)

5

Świt Warszawa

- Okęcie Warszawa

11.05. g. 18.00

W-wa, ul. Oświatowa

1:2

Kolejka: 6 w dniu 18-05-2015

1

KMR Konstancin

- pauzuje

?????.

?????.

 

2

Okęcie Warszawa

- Sporteam Warszawa

18.05. g. 18.30

W-wa, ul. Radarowa

2:4

3

Policja

- Świt Warszawa

18.05. g. 21.30

W-wa, ul. Kawęczyńska

0:3v.o. (8:2)

4

KS Raszyn

- Seni Bródno

18.05. g. 20.00

Raszyn, ul. Szkolna

3:3

5

Znicz Pruszków

- Victoria Sulejówek

18.05. g. 20.45

Pruszków, ul. Boh.W-wy

3:0 v.o.

Kolejka: 7 w dniu 25-05-2015

1

Okęcie Warszawa

- pauzuje

?????.

?????.

 

2

Victoria Sulejówek

- KMR Konstancin

 

Sulejówek, ul.Krasińskiego

3:0 v.o.

3

Seni Bródno

- Znicz Pruszków

25.05. g. 20.40

W-wa, Park Skaryszewski

3:4

4

Świt Warszawa

- KS Raszyn

15.06. g. 18.30

W-wa, ul. Oświatowa

1:2

5

Sporteam Warszawa

- Policja

25.05. g. 20.30

W-wa, ul. Sosnkowskiego

3:0 v.o. (1:1)

Kolejka: 8 w dniu 01-06-2015

1

Policja

- pauzuje

?????.

?????.

 

 

2

KMR Konstancin

- Okęcie Warszawa

01.06. g. 20.30

Konstancin, ul. Bielawska

1:3

3

KS Raszyn

- Sporteam Warszawa

01.06. g. 20.00

Raszyn, ul. Szkolna

3:0

4

Znicz Pruszków

- Świt Warszawa

01.06. g. 20.45

Pruszków, ul. Boh. W-wy 4

3:1

5

Victoria Sulejówek

- Seni Bródno

02.06. g. 20.45

Sulejówek, ul.Krasińskiego

4:5

               

Kolejka: 9 w dniu 08-06-2015

1

KS Raszyn

- pauzuje

?????.

?????.

 

 

2

Seni Bródno

- KMR Konstancin

08.06. g. 20.40

W-wa, Park Skaryszewski

1:1

3

Świt Warszawa

- Victoria Sulejówek

08.06. g. 18.00

W-wa, ul. Oświatowa

3:0v.o.

4

Sporteam Warszawa

- Znicz Pruszków

08.06. g. 20.30

W-wa, ul. Sosnkowskiego

1:3

5

Okęcie Warszawa

- Policja

08.06. g. 18.30

W-wa, ul. Radarowa

3:0v.o.  

Logowanie

Odwiedziło Nas:

Dzisiaj40
Ten Miesiąc743
Wszystkich161127

 Partnerzy: