Artykuły

Wyniki sezon 2016

Tabele końcowe rozgrywek I i II W.L.O. - sezon 2016

  I LIGA M Pkt Z R P Bramki Bilans
1 Legia Warszawa 18 47 15 2 1 86 - 25 61
2 Marymont Warszawa 18 35 11 2 5 44 - 36 8
3 Polonia Warszawa 18 30 9 3 6 65 - 44 21
4 Delta Warszawa 18 29 9 2 7 47 - 37 10
5 Znicz Pruszków 18 28 8 4 6 41 - 36 5
6 MOSiR Ząbki 18 23 7 2 9 45 - 42 3
7 Sporteam Warszawa 18 23 6 1 10 61 - 74 -13
8 Ursus Warszawa 18 21 7 0 11 53 - 55 -2
9 Inter Warszawa 18 19 5 1 11 29 - 57 -28
10 PKS Radość 18 7 2 1 15 29 - 94 -65
                     
                     
  II LIGA M Pkt Z R P Bramki Bilans
1 Jedność Żabieniec 16 48 15 0 1 60 - 24 36
2 MKS Piaseczno 16 42 14 0 2 88 - 22 66
3 Świt Warszawa 16 33 11 0 5 48 - 44 4
4 KS Raszyn 16 30 10 0 6 51 - 33 18
5 GKP Targówek 16 23 7 2 7 47 - 50 -3
6 Okęcie Warszawa 16 22 7 1 8 34 - 38 -4
7 ATC Warsaw 16 6 2 0 14 6 - 44 -38
8 Victoria Sulejówek 16 6 2 0 13 14 - 60 -46
9 Seni Bródno 16 4 1 1 14 16 - 57 -41
10 Prawnicy 6 0 0 0 6 2 - 18 -16

Wyniki rozgrywek

I liga
Kolejka: 1 w dniu 05-09-2016
Marymont Warszawa - Delta Warszawa  05.09. g. 18.00 Potocka  1:3
Inter Warszawa - Polonia Warszawa  06.09. g. 21.00 Kobyłka  3:2
Ursus Warszawa - Sporteam Warszawa  05.09. g. 20.30 Ursus  3:4
MOSiR Ząbki - Legia Warszawa 05.09. g. 21.00 Kobyłka  1:5
PKS Radość - Znicz Pruszków  05.09. g. 20.00 ul. Halna 20  5:0
           
Kolejka: 2 w dniu 12-09-2016
Delta Warszawa  - Znicz Pruszków  15.09. g. 20.30 Ursus  2:2
Legia Warszawa - PKS Radość 12.09. g. 21.00 Legia Ł3  5:1
Sporteam Warszawa  - MOSiR Ząbki 12.09. g. 20.30 Ursus  1:4
Polonia Warszawa  - Ursus Warszawa 21.09. g. 20.45 Znicz Pruszków  4:3
Marymont Warszawa - Inter Warszawa 12.09. g. 17.30 Potocka  3:2
           
Kolejka: 3 w dniu 19-09-2016
Inter Warszawa - Delta Warszawa  19.0. g. 21.00 Kawęczyńska  2:0
Ursus Warszawa - Marymont Warszawa 19.09. g. 20.30 Ursus  4:2
MOSiR Ząbki - Polonia Warszawa  19.09. g. 21.00 Kobyłka  2:2
PKS Radość - Sporteam_Warszawa  19.09. g. 20.00 ul. Halna 20  1:6
Znicz Pruszków  - Legia Warszawa 19.09. g. 20.45 Znicz  0:4
Kolejka: 4 w dniu 26-09-2016
Delta Warszawa  - Legia Warszawa 29.09. g. 20.30 Ursus  2:2
Sporteam Warszawa  - Znicz Pruszków  26.09. g. 20.30 Ursus  2:3
Polonia Warszawa  - PKS Radość 28.09. g. 20.45 Znicz Pruszków  15:0
Marymont Warszawa - MOSiR Ząbki 13.10. g. 21.00 Kobyłka  4:2
Inter Warszawa - Ursus Warszawa 26.09. g.21.00 Kawęczyńska  3:0
Kolejka: 5 w dniu 03-10-2016
Ursus Warszawa - Delta Warszawa  03.10. g. 20.30 Ursus  3:1
MOSiR Ząbki - Inter Warszawa 03.10. g. 21.00 Kobyłka  1:2
PKS Radość - Marymont Warszawa 03.10. g. 20.00 ul. Halna 20  1:5
Znicz Pruszków  - Polonia Warszawa  03.10. g. 20.45 Znicz  1:1
Legia Warszawa - Sporteam Warszawa  03.10. g. 21.00 Legia Ł3  10:1
Kolejka: 6 w dniu 10-10-2016
Sporteam Warszawa  - Delta Warszawa  10.10. g. 20.30 Ursus  5:3
Legia Warszawa - Polonia Warszawa  10.10. g. 21.00 Legia Ł3  2:0
Marymont Warszawa - Znicz Pruszków  10.10. g. 20.45 Znicz  3:1
Inter Warszawa - PKS Radość 10.10. g. 20.00 Kawęczyńska  1:3
MOSiR Ząbki - Ursus Warszawa 10.10. g. 21.00 Kobyłka  1:0
Kolejka: 7 w dniu 17-10-2016
Delta Warszawa  - MOSiR Ząbki 20.10. g. 20.30 Ursus  5:2
Ursus Warszawa - PKS Radość 17.10. g. 20.30 Ursus  10:3
Znicz Pruszków  - Inter Warszawa 17.10. g. 20.45 Znicz  1:1
Legia Warszawa - Marymont Warszawa 17.10. g. 21.00 Legia Ł3  1:1
Polonia Warszawa  - Sporteam Warszawa  17.10. g. 20.45 Konwiktorska  5:1
Kolejka: 8 w dniu 24-10-2016
Polonia Warszawa  - Delta Warszawa  26.10. g. 20.45 Konwiktorska  3:0
Sporteam Warszawa  - Marymont Warszawa 27.10. g. 20.30 Ursus  7:2
Inter Warszawa - Legia Warszawa 24.10. g. 20.00 Kawęczyńska  0:6
Ursus Warszawa - Znicz Pruszków  24.10. g. 20.30 Ursus  2:5
MOSiR Ząbki - PKS Radość 24.10. g. 21.00 Kobyłka  3:0
Kolejka: 9 w dniu 07-11-2016
Delta Warszawa  - PKS Radość 10.11. g. 20.30 Ursus  3:2
Znicz Pruszków  - MOSiR Ząbki 07.11. g. 20.45 Znicz  4:2
Legia Warszawa - Ursus Warszawa 07.11. g. 21.00 Legia Ł3  3:4
Sporteam Warszawa  - Inter Warszawa 07.11. g. 20.30 Ursus  4:0
Polonia Warszawa  - Marymont Warszawa 09.11. g. 20.45 Konwiktorska  5:1
           
II LIGA          
           
Kolejka: 1 w dniu 05-09-2016
Świt Warszawa - pauzuje ?????. ?????.  
Okęcie Warszawa - Jedność Żabieniec 05.09. g. 17.30 Radarowa  0:1
ATC Warsaw - KS Raszyn 05.09. g. 20.15 Raszyn  0:3v.o. (1:4)
GKP Targówek - MKS Piaseczno 05.09. g. 18.00 ul. Kołowa  0:5
           
Kolejka: 2 w dniu 12-09-2016
GKP Targówek - pauzuje ?????. ?????.  
MKS Piaseczno - Prawnicy 14.09. g. 20.00 Piaseczno  3:0v.o. (8:5)
Victoria Sulejówek - ATC Warsaw ?????. ?????.  0:3 v.o.
KS Raszyn - Okęcie Warszawa 12.09. g. 20.15 Raszyn  2:3
Jedność Żabieniec - Świt Warszawa 12.09. g. 20.00 Żabieniec  5:2
           
Kolejka: 3 w dniu 19-09-2016
Jedność Żabieniec - pauzuje ?????. ?????.  
Świt Warszawa - KS Raszyn 21.09. g. 20.15 Raszyn  3:2
Okęcie Warszawa - Victoria Sulejówek 19.09. g. 17.30 Radarowa  3:0 v.o.
ATC Warsaw - MKS Piaseczno 19.09. g. 20.15 Raszyn  0:3v.o.(2:8)
Prawnicy - GKP Targówek 19.09. g. 20.30 Park Skaryszewski  0:3v.o.(1:1)
Kolejka: 4 w dniu 26-09-2016
MKS Piaseczno - Okęcie Warszawa 28.09. g. 20.00 Piaseczno  8:0
GKP Targówek - ATC Warsaw 26.09. g. 17.00 Kołowa  3:0v.o.(0:3)
Victoria Sulejówek - Świt Warszawa ?????. ?????.  0:3 v.o.
KS Raszyn - Jedność Żabieniec 26.09. g. 20.15 Raszyn  3:4
Kolejka: 5 w dniu 03-10-2016
KS Raszyn - pauzuje ?????. ?????.  
Jedność Żabieniec - Victoria Sulejówek 03.10. g. 20.00 Żabieniec  3:0 v.o.
Świt Warszawa - MKS Piaseczno 03.10 g. 17.00 Oświatowa  3:8
Okęcie Warszawa - GKP Targówek 03.10 g. 16.00 Radarowa  3:4
ATC Warsaw - Prawnicy 03.10. g. 20.15 Raszyn  3:2
Kolejka: 6 w dniu 10-10-2016
ATC Warsaw - pauzuje ?????. ?????.  
Prawnicy - Okęcie Warszawa 10.10. g. 20.30 Park Skaryszewski  0:3 v.o.
GKP Targówek - Świt Warszawa 10.10. g. 16.00  Kołowa  10:4
MKS Piaseczno - Jedność Żabieniec 12.10. g. 20.00 Piaseczno  4:2
Victoria Sulejówek - KS Raszyn ?????. ?????.  0:3 v.o.
Kolejka: 7 w dniu 17-10-2016
KS Raszyn - MKS Piaseczno 17.10. g. 20.15 Raszyn  5:3
Jedność Żabieniec - GKP Targówek 17.10. g. 20.00 Żabieniec  4:2
Świt Warszawa - Prawnicy 17.10. g. 16.30 Oświatowa  3:0v.o.(1:10)
Okęcie Warszawa - ATC Warsaw 17.10. g. 16.00 Radarowa  3:0v.o.  (0:4)
Kolejka: 8 w dniu 24-10-2016
Okęcie Warszawa - pauzuje ?????. ?????.  
ATC Warsaw - Świt Warszawa 24.10. g. 20.15 Raszyn  0:3v.o. (2:3)
Prawnicy - Jedność Żabieniec 24.10. g. 20.30 Park Skaryszewski  0:3v.o. (2:4)
GKP Targówek - KS Raszyn 24.10. g. 16.00 Kołowa  3:5
MKS Piaseczno - Victoria Sulejówek 26.10. g. 20.00 Piaseczno  3:0 v.o.
Kolejka: 9 w dniu 07-11-2016
MKS Piaseczno - pauzuje ?????. ?????.  
Victoria Sulejówek - GKP Targówek ?????. ?????.  0:3 v.o.
KS Raszyn - Prawnicy 07.11. g. 20.15 Raszyn  3:0v.o. (4:2)
Jedność Żabieniec - ATC Warsaw 07.11. g. 20.00 Żabieniec  3:0v.o.
Świt Warszawa - Okęcie Warszawa 06.11. g. 11.00 Oświatowa  5:2

 

Terminarz rozgrywek sezonu 2016 - runda wiosenna
  Kolejka: 1 w dniu 04-04-2016
1 Delta Warszawa  - Marymont Warszawa 05.04. g. 20.30  Ursus 2:4
2 Polonia Warszawa  - Inter 04.04. g. 20.45  Konwiktorska 6:3
3 Sporteam Warszawa  - Ursus Warszawa 04.04. g. 20.30  Ursus 8:5
4 Legia Warszawa - MOSiR Ząbki 04.04. g. 21.00  Łazienkowska 6:1
5 Znicz Pruszków  - PKS Radość 04.04. g. 20.45  Pruszków 4:1
             
  Kolejka: 2 w dniu 11-04-2016
1 Znicz Pruszków  - Delta Warszawa  11.04. g. 20.45  Pruszków 5:1
2 PKS Radość  - Legia Warszawa 12.04. g. 20.00  Halna 20 1:6
3 MOSiR Ząbki - Sporteam Warszawa  12.04. g. 20.30  Kobyłka 2:2
4 Ursus Warszawa - Polonia Warszawa 11.04. g. 20.30  Ursus 3:1
5 Inter - Marymont Warszawa przełożony ?????. 0:3 v.o.
             
  Kolejka: 3 w dniu 18-04-2016
1 Delta Warszawa  - Inter 19.04. g. 20.30  Ursus 9:1
2 Marymont Warszawa - Ursus Warszawa 18.04. g. 17.45  Potocka 1:0
3 Polonia Warszawa - MOSiR Ząbki 18.04. g. 20.45  Konwiktorska 3:0
4 Sporteam Warszawa  - PKS Radość 18.04. g. 20.30  Ursus 8:3
5 Legia Warszawa - Znicz Pruszków  18.04. g. 21.00  Łazienkowska 3:1
  Kolejka: 4 w dniu 25-04-2016
1 Legia Warszawa - Delta Warszawa  25.04. g. 21.00  Łazienkowska 1:0
2 Znicz Pruszków  - Sporteam Warszawa  25.04. g. 20.45  Pruszków 3:2
3 PKS Radość - Polonia Warszawa 26.04. g. 20.00  Halna 20 2:2
4 MOSiR Ząbki - Marymont Warszawa 26.04. g. 21.00  Kobyłka 2:4
5 Ursus Warszawa - Inter 25.04. g. 20.30  Ursus 3:1
  Kolejka: 5 w dniu 09-05-2016
1 Delta Warszawa  - Ursus Warszawa 05.05. g. 20.30  Ursus 3:1
2 Inter - MOSiR Ząbki 09.05. g. 21.00  Kawęczyńska 0:4
3 Marymont Warszawa - PKS Radość 09.05. g. 18.30  Potocka 2:1
4 Polonia Warszawa  - Znicz Pruszków  09.05. g. 20.45  Konwiktorska 2:1
5 Sporteam Warszawa  - Legia Warszawa 09.05. g. 20.30  Ursus 5:7
  Kolejka: 6 w dniu 16-05-2016
1 Delta Warszawa  - Sporteam Warszawa  17.05. g. 20.30  Ursus 3:1
2 Polonia Warszawa - Legia Warszawa 16.05. g. 20.45  Konwiktorska 1:12
3 Znicz Pruszków  - Marymont Warszawa 16.05. g. 20.45  Pruszków 0:0
4 PKS Radość  - Inter 17.05. g. 20.00  Halna 20 1:4
5 Ursus Warszawa - MOSiR Ząbki 16.05. g. 20.30  Ursus 1:3
  Kolejka: 7 w dniu 23-05-2016      
1 MOSiR Ząbki - Delta Warszawa  23.05. g. 19.15  Ząbki 0:1
2 PKS Radość - Ursus Warszawa 24.05. g. 20.00  Halna 20 2:5
3 Inter - Znicz Pruszków  23.05. g. 21.00  Kawęczyńska 1:5
4 Marymont Warszawa - Legia Warszawa 23.05. g. 18.30  Potocka 1:5
5 Sporteam Warszawa  - Polonia Warszawa 23.05. g. 20.30  Ursus 0:12
  Kolejka: 8 w dniu 30-05-2016
1 Delta Warszawa  - Polonia Warszawa 31.05. g. 20.30  Ursus 6:1
2 Marymont Warszawa - Sporteam Warszawa  30.05. g. 18.30  Potocka 3:0 v.o.
3 Legia Warszawa - Inter 30.05. g. 21.00  Łazienkowska 2:0
4 Znicz Pruszków  - Ursus Warszawa 30.05. g. 20.45  Pruszków 4:1
5 PKS Radość - MOSiR Ząbki  31.05. g. 20.00  Halna 20 1:12
  Kolejka: 9 w dniu 06-06-2016
1 PKS Radość - Delta Warszawa  07.06. g. 20.00  Halna 20 1:3
2 MOSiR Ząbki  - Znicz Pruszków  06.06. g. 20.00  Ząbki, ed ul.        Słowackiego 3:1
3 Ursus Warszawa  - Legia Warszawa 06.06. g. 20.30  Ursus 5:6
4 Inter - Sporteam Warszawa  06.06. g. 21.00  Kawęczyńska 5:4
5 Marymont Warszawa - Polonia Warszawa  06.06. g. 18.30  Potocka 4:0
             
  II LIGA          
             
  Kolejka: 1 w dniu 04-04-2016    
1 Świt Warszawa - pauzuje ?????. ?????.  
2 Jedność Zabieniec - Okęcie Warszawa 04.04. g. 20.00  Żabieniec 2:1
3 KS Raszyn - ATC Warsaw 04.04. g. 20.15  Raszyn 3:0v.o. (4:4)
4 Victoria Sulejówek - Seni Bródno 04.04. g. 20.45  Sulejówek 5:4
5 MKS Piaseczno - GKP Targówek 04.04. g. 20.00  Piaseczno 10:1
             
  Kolejka: 2 w dniu 11-04-2016    
1 pauzuje - GKP Targówek ?????. ?????.  
2 Seni Bródno - MKS Piaseczno 11.04. g. 20.45  P.Skaryszewski 2:10
3 ATC Warsaw - Victoria Sulejówek 11.04. g. 20.15  Raszyn 0:3v.o. (3:4)
4 Okęcie Warszawa - KS Raszyn 04.05. g. 20.15  Raszyn 0:2
5 Świt Warszawa - Jedność Żabieniec 11.04. g. 17.30  Oświatowa 3:4
             
  Kolejka: 3 w dniu 18-04-2016    
1 Jedność Zabieniec - pauzuje ?????. ?????.  
2 KS Raszyn - Świt Warszawa 18.04. g. 18.00  Oświatowa 0:4
3 Victoria Sulejówek - Okęcie Warszawa 18.04. g. 20.45  Sulejówek 0:2
4 MKS Piaseczno - ATC Warsaw 19.04. g. 20.00  Piaseczno 3:0 v.o.
5 GKP Targówek - Seni Bródno 18.04. g. 17.30  Kołowa 2:2
  Kolejka: 4 w dniu 25-04-2016    
1 pauzuje - Seni Bródno ?????. ?????.  
2 Okęcie Warszawa - MKS Piaseczno 25.04. g. 18.00  Okęcie 3:7
3 ATC Warsaw - GKP Targówek 25.04. g. 20.15  Raszyn 0:3v.o (2:4)
4 Świt Warszawa - Victoria Sulejówek 25.04. g. 18.00  Oświatowa 4:1
5 Jedność Zabieniec - KS Raszyn 25.04. g. 20.00  Żabieniec 4:2
  Kolejka: 5 w dniu 09-05-2016    
1 KS Raszyn - pauzuje ?????. ?????.  
2 Victoria Sulejówek - Jedność Żabieniec 09.05. g. 20.45  Sulejówek 3:9
3 MKS Piaseczno - Świt Warszawa 10.05. g. 20.00  Piaseczno 8:1
4 GKP Targówek - Okęcie Warszawa 09.05. g. 18.30  Kołowa 3:3
5 Seni Bródno - ATC Warsaw 09.05. g. 20.45  P.Skaryszewski 3:0v.o. (1:4)
  Kolejka: 6 w dniu 16-05-2016    
1 pauzuje - ATC Warsaw ?????. ?????.  
2 Okęcie Warszawa - Seni Bródno 16.05. g. 18.30  Okęcie 4:2
3 Świt Warszawa - GKP Targówek 16.05. g. 18.30  Oświatowa 3:2
4 Jedność Żabieniec - MKS Piaseczno 16.05. g. 20.00  Żabieniec 4:1
5 KS Raszyn - Victoria Sulejówek 16.05. g. 20.15  Raszyn 6:1
  Kolejka: 7 w dniu 23-05-2016    
1 Victoria Sulejówek - pauzuje ?????. ?????.  
2 MKS Piaseczno - KS Raszyn 24.05. g. 20.00  Piaseczno 4:0
3 GKP Targówek - Jedność Żabieniec 23.05. g. 18.30  Kołowa 2:3
4 Seni Bródno - Świt Warszawa 23.05. g. 20.45  P.Skaryszewski 1:2
5 ATC Warsaw - Okęcie Warszawa 23.05. g. 20.15  Raszyn 0:3v.o (1:0)
  Kolejka: 8 w dniu 30-05-2016
1 pauzuje - Okęcie Warszawa ?????. ?????.  
2 Świt Warszawa - ATC Warsaw 30.05. g. 18.30  Oświatowa 3:0 v.o.
3 Jedność Żabieniec - Seni Bródno 30.05. g. 20.00  Żabieniec 6:1
4 KS Raszyn - GKP Targówek 30.05. g. 20.15  Raszyn 8:3
5 Victoria Sulejówek - MKS Piaseczno 30.05. g. 20.45  Sulejówek 1:8
  Kolejka: 9 w dniu 06-06-2016
1 MKS Piaseczno - pauzuje ?????. ?????.  
2 GKP Targówek - Victoria Sulejówek 06.06. g. 18.30  Kołowa 3:0
3 Seni Bródno - KS Raszyn 06.06. g. 20.45  P.Skaryszewski 1:4
4 ATC Warsaw - Jedność Żabieniec 06.06. g. 20.15  Raszyn 0:3v.o. (2:3)
5 Okęcie Warszawa - Świt Warszawa 06.06. g. 18.30  Okęcie 1:2

Logowanie

Odwiedziło Nas:

Dzisiaj40
Ten Miesiąc743
Wszystkich161127

 Partnerzy: