Artykuły

Wyniki rozgrywek - sezon 2013/2014

Wyniki rozgrywek Warszawskiej Ligi Oldboyów i Weteranów w sezonie 2013/2014

 

RUNDA WIOSENNA

I LIGA

Kolejka: 1 w dniu 07-04-2014

1

Legia Warszawa

- pauzuje

 

 

 

2

Perła Złotokłos

- Marymont Warszawa

Ursus, ul. Sosnkowskiego

07.04. g. 20.30

2:3

3

PKS Radość

- Inter

Wiązowna

07.04. g. 18.00

0:4

4

Victoria Sulejówek

- KS Łomianki

Sulejówek, ul. Krasińskiego 08.04. g. 20.45 2:3

5

Żyrardowianka

- M.O.S.iR. Ząbki

Żyrardów, ul. Jodłowskiego

07.04. g. 19.30

1:7

6

Polonia Warszawa

- Ursus Warszawa

ul.Konwiktorska 07.04. g. 20.30 3:0

Kolejka: 2 w dniach 14-04-2014

7

Ursus Warszawa

- pauzuje

 

   

8

MOSiR Ząbki

- Polonia Warszawa

Kobyłka, ul. Napoleona

14.04. g. 20.30

1:1

9

KS Łomianki

- Inter

Łomianki. ul. Fabryczna

14.04. g. 18.00

0:1

10

Żyrardowianka

- Victoria Sulejówek

Żyrardów, ul. Jodłowskiego 30.06. g. 20.00 5:2

11

Marymont Warszawa

- PKS Radość

ul. Potocka 1

14.04. g. 17.00

3:0 v.o.

12

Legia Warszawa

- Perła

ul. Łazienkowska 14.04. g. 21.00 10:2

Kolejka: 3 w dniach 28-04-2014

13

Perła Złotokłos

- pauzuje

 

 

 

14

PKS Radość

- Legia Warszawa

Wiązowna 28.04. g. 18.00 2:6

15

Victoria Sulejówek

- Marymont Warszawa

Sulejówek, ul. Krasińskiego 22.05. g. 20.45 5:5

16

Inter

- Żyrardowianka

ul. Kawęczyńska 28.04. g. 21.00 11:3

17

Polonia Warszawa

- KS Łomianki

ul.Konwiktorska 28.04. g. 20.30 5:0

18

Ursus Warszawa

- M.O.S.iR. Ząbki

Ursus, ul. Sosnkowskiego 28.04. g. 20.30 5:2

Kolejka: 4 w dniach 05-05-2014

19

M.O.S.iR. Ząbki

- Inter

Kobyłka 08.05. g. 20.30 0:6

20

KS Łomianki

- Ursus Warszawa

Łomianki, ul. Fabryczna 05.05. g. 18.30 4:4

21

Żyrardowianka

- Polonia Warszawa

Żyrardów, ul. Jodłowskiego 05.05. g. 19.30 4:0

22

Marymont Warszawa

- Inter

ul. Potocka 05.05. g. 18.00 4:3

23

Legia Warszawa

- Victoria Sulejówek

ul. Łazienkowska

05.05. g. 21.00

7:3

24

Perła Złotokłos

- PKS Radość

Ursus, ul. Sosnkowskiego

05.05. g. 20.30

8:1

Kolejka: 5 w dniach 12-05-2014

25

PKS Radość

- pauzuje

     

26

Victoria Sulejówek

- Perła Złotokłos

Sulejówek, ul. Krasińskiego 13.05. g. 20.45 0:3

27

Inter

- Legia Warszawa

ul. Kawęczyńska

12.05. g. 21.00

2:7

28

Polonia Warszawa

- Marymont Warszawa

ul.Konwiktorska 12.05. g. 20.30 1:5

29

Ursus Warszawa

- Żyrardowianka

Ursus, ul. Sosnkowskiego

12.05. g. 20.30

2:1

30

MOSiR Ząbki

- KS Łomianki

Kobyłka, ul. Napoleona 12.05. g. 20.30 3:0 v.o.

Kolejka: 6 w dniach 19-05-2014

31

KS Łomianki

- pauzuje

     

32

Żyrardowianka

- MOSiR Ząbki

pauzują    

33

Marymont Warszawa

- Ursus Warszawa

ul. Potocka

19.05. g. 18.00

4:0

34

Legia Warszawa

- Polonia Warszawa

ul. Łazienkowska

19.05. g. 21.00

5:1

35

Perła Złotokłos

- Inter Ursus, ul. Sosnkowskiego 19.05. g. 20.30 1:2

36

PKS Radość

- Victoria Sulejówek

Wiązowna 19.05. g. 18.00 2:8

Kolejka: 7 w dniach 26-05-2014

37

Victoria Sulejówek

- pauzuje

?????.

?????.

 

38

Inter

- pauzuje

 

 

 

39

Polonia Warszawa

- Perła Złotokłos

ul.Konwiktorska

26.05. g. 20.30

1:2

40

Ursus Warszawa

- Legia Warszawa

Ursus, ul. Sosnkowskiego

26.05. g. 20.30

5:10

41

MOSiR Ząbki

- Marymont Warszawa

Kobyłka, ul. Napoleona

26.05. g. 20.30

0:3

42

KS Łomianki

- Żyrardowianka

Łomianki, ul. fabryczna   3:0 v.o.

Kolejka: 8 w dniach 02-06-2014

43

Żyrardowianka

- pauzuje

 

 

 

44

Marymont Warszawa

- KS Łomianki

ul. Potocka

02.06. g. 18.30

2:0

45

Legia Warszawa

- MOSiR Ząbki

ul. Łazienkowska

02.06. g. 21.00

6:4

46

Perła Złotokłos

- Ursus Warszawa

Ursus, ul. Sosnkowskiego

02.06. g. 20.30

5:2

47

PKS Radość

- Polonia Warszawa

Wiązowna

02.06. g. 18.00

1:4

48

Victoria Sulejówek

- Inter

Sulejówek,ul.  Krasińskiego 

03.06. g. 20.45

0:2

Kolejka: 9 w dniach 09-06-2014

49

Inter

- pauzuje

 

 

 

50

Polonia Warszawa

- Victoria Sulejówek

ul.Konwiktorska

09.06. g. 20.30 2:1

51

Ursus Warszawa

- PKS Radość

Ursus, ul. Sosnkowskiego 09.06. g. 20.30 2:7

52

MOSiR Ząbki

- Perła Złotokłos

Kobyłka, ul. Napoleona

09.06. g. 20.30

5:2

53

KS Łomianki

- Legia Warszawa

Przełożony

 

3:0v.o.

54

Żyrardowianka

- Marymont Warszawa

Żyrardów, ul. Jodłowskiego 09.06. g. 19.30 1:2

Kolejka: 10 w dniach 16-06-2014

55

Marymont Warszawa

- pauzuje

 

 

 

56

Legia Warszawa

- Żyrardowianka

ul. Łazienkowska

16.06. g. 20.30

3:3

57

Perła Złotokłos

- KS Łomianki

Ursus, ul. Sosnkowskiego

16.06. g. 20.30 5:0

58

PKS Radość

- MOSiR Ząbki

Wiązowna 16.06. g. 18.00 1:3

59

Victoria Sulejówek

- Ursus Warszawa

Sulejówek,ul. Krasińskiego

17.06. g. 20.45

3:0

60

Inter

- Polonia Warszawa

u. Kawęczyńska

16.06. g. 21.00

2:5

Kolejka: 11 w dniach 23-06-2014

61

Polonia Warszawa

- pauzuje

 

 

 

62

Ursus Warszawa

- Inter

Ursus, ul. Sosnkowskiego

23.06. g. 20.30

1:2

63

MOSiR Ząbki

- Victoria Sulejówek

Ząbki, ul. Słowackiego

23.06. g. 19.00

9:5

64

KS Łomianki

- PKS Radość

Łomianki, ul. Fabryczna 23.06. g. 18.30 4:2

65

Żyrardowianka

- Perła Złotokłos

Żyrardów, ul. Jodłowskiego

23.06. g. 19.30

0:3

66

Marymont Warszawa

- Legia Warszawa

ul. Potocka 23.06. g. 18.30 5:0

II LIGA

Kolejka: 1 w dniu 07-04-2014

1

Świt Warszawa

- pauzuje

 

 

 

2

Laura Chylice

- Jedność Źabieniec

Chylice 07.04. g. 19.30 0:8

3

Policja

- ZWAR Międzylesie

ul. Kawęczyńska

07.04. g. 21.00

3:0 v.o.

4

Znicz Pruszków

- Targówek Warszawa

Pruszków,ul. Boh.Warszawy 07.04. g. 20.45 4:1

5

KS Raszyn

- Okęcie Warszawa

Raszyn, ul. Szkolna 07.04. g. 20.00 3:2

6

Seni Bródno

- Delta Warszawa

Park Skaryszewski 07.04. g. 20.45 1:4

Kolejka: 2 w dniach 14-04-2014

7

Delta Warszawa

- pauzuje

 

 

 

8

Okęcie Warszawa

- Seni Bródno

ul. Radarowa 05.06. g. 18.30 2:2

9

Targówek Warszawa

- KS Raszyn

ul. Kołowa 26.06. g. 18.30 6:1

10

Policja

- Znicz Pruszków

ul. Kawęczyńska

14.04. g. 21.00

0:3v.o. (5:2)

11

Jedność Żabieniec

- ZWAR Międzylesie

Żabieniec 14.04. g. 20.00 3:0 v.o.

12

Świt Warszawa

- Laura Chylice

ul Oświatowa

14.04. g. 17.30

3:3

Kolejka: 3 w dniach 28-04-2014

13

Laura Chylice

- pauzuje

 

 

 

14

ZWAR Międzylesie

- Świt Warszawa

Sulejówek, ul. Krasińskiego 28.04. g. 20.45 0:3v.o.

15

Znicz Pruszków

- Jedność Żabieniec

Pruszków, ul. Boh.Warszawy 28.04. g. 20.45 0:6

16

KS Raszyn

- Policja

Raszyn, ul. Szkolna

28.04. g. 20.00  3:0v.o. (3:1)

17

Seni Bródno

- Targówek Warszawa

Park Skaryszewski 28.04. g. 20.45  1:2

18

Delta Warszawa

- Okęcie Warszawa

Obory 29.04. g. 17.30  4:0

Kolejka: 4 w dniach 05-05-2014

19

Okęcie Warszawa

- pauzuje

 

 

 

20

Targówek Warszawa

- Delta Warszawa

ul. Kołowa 05.05. g. 18.00 0:3

21

Policja

- Seni Bródno

ul. Kawęczyńska

05.05. g. 21.00

0:3 v.o.

22

Jedność Żabieniec

- KS Raszyn

Piaseczno 05.05. g. 20.00 4:1

23

Świt Warszawa

- Znicz Pruszków

ul.Oświatowa

05.05. g. 18.00

3:2

24

Laura Chylice

- ZWAR Międzylesie

Chylice 05.05. g. 20.00 3:0 v.o.

Kolejka: 5 w dniach 12-05-2014

25

ZWAR Międzylesie

- pauzuje

 

 

 

26

Znicz Pruszków

- Laura Chylice

Pruszków, ul. Boh.Warszawy 12.05. g. 20.45 3:1

27

KS Raszyn

- Świt Warszawa

Raszyn, ul. Szkolna

12.05. g. 20.00

1:4

28

Seni Bródno

- Jedność Żabieniec

Park Skaryszewski 12.05. g. 20.45 2:3

29

Delta Warszawa

- Policja

Obory

13.05. g. 18.00

3:0v.o.

30

Okęcie Warszawa

- Targówek Warszawa

ul. Radarowa 12.05. g. 18.00 3:4

Kolejka: 6 w dniach 19-05-2014

31

Targówek Warszawa

- pauzuje

 

 

 

32

Policja

- Okęcie Warszawa

ul. Kawęczyńska

19.05. g. 21.00

0:3v.o.

33

Jedność Żabieniec

- Delta Warszawa

Piaseczno 19.05. g. 20.00 5:1

34

Świt Warszawa

- Seni Bródno

ul.Oświatowa 19.05. g. 18.00 0:2

35

Laura Chylice

- KS Raszyn

Chylice 19.05. g. 20.00 6:1

36

ZWAR Międzylesie

- Znicz Pruszków

Sulejówek,ul. Krasińskiego

19.05. g. 20.45

0:3v.o.

Kolejka: 7 w dniach 26-05-2014

37

Znicz Pruszków

- pauzuje

 

 

 

38

KS Raszyn

- ZWAR Międzylesie

Raszyn, ul. Szkolna

26.05. g. 20.00

3:0 v.o.

39

Seni Bródno

- Laura Chylice

Park Skaryszewski

26.05. g. 20.45

4:0

40

Delta Warszawa

- Świt Warszawa

Obory

27.05. g. 18.00 11:3

41

Okęcie Warszawa

- Jedność Żabieniec

ul. Radarowa 16.06. g. 18.30 3:6

42

Targówek Warszawa

- Policja

ul. Kołowa 26.05. g. 18.00 3:0 v.o.

Kolejka: 8 w dniach 02-06-2014

43

Policja

- pauzuje

 

 

 

44

Jedność Żabieniec

- Targówek Warszawa

Piaseczno 02.06. g. 20.45 3:1

45

Świt Warszawa

- Okęcie Warszawa

ul.Oświatowa

02.06. g. 18.00

4:1

46

Laura Chylice

- Delta Warszawa

Chylice 11.06. g. 20.45 3:9

47

ZWAR Międzylesie

- Seni Bródno

Sulejówek,ul. Krasińskiego

02.06. g. 20.45

0:3 v.o.

48

Znicz Pruszków

- KS Raszyn

Pruszków, ul. Boh.Warszawy

02.06. g. 20.45

1:3

Kolejka: 9 w dniach 09-06-2014

49

KS Raszyn

- pauzuje

 

 

 

50

Seni Bródno

- Znicz Pruszków

Park Skaryszewski

09.06. g. 20.45 4:3

51

Delta Warszawa

- ZWAR Międzylesie

Obory

10.06. g. 18.30 3:0v.o.

52

Okęcie Warszawa

- Laura Chylice

ul. Radarowa 09.06. g. 18.30 4:2

53

Targówek Warszawa

- Świt Warszawa

ul. Kołowa

09.06. g. 18.30

10:1

54

Policja

- Jedność Żabieniec

ul. Kawęczyńska

09.06. g. 21.00

0:3v.o.

Kolejka: 10 w dniach 16-06-2014

55

Jedność Żabieniec

- pauzuje

 

 

 

56

Świt Warszawa

- Policja

ul.Oświatowa

16.06. g. 18.30

3:0v.o.

57

Laura Chylice

- Targówek Warszawa

Chylice 16.06. g. 20.45 2:5

58

ZWAR Międzylesie

- Okęcie Warszawa

Sulejówek,ul. Krasińskiego

16.06. g. 20.45

0:3v.o.

59

Znicz Pruszków

- Delta Warszawa

Pruszków, ul. Boh.Warszawy

16.06. g. 20.45

1:7

60

KS Raszyn

- Seni Bródno

Raszyn, ul. Szkolna 16.06. g. 20.00 0:4

Kolejka: 11 w dniach 23-06-2014

61

Seni Bródno

- pauzuje

 

 

 

62

Delta Warszawa

- KS Raszyn

Obory 24.06. g. 18.30 6:2

63

Okęcie Warszawa

- Znicz Pruszków

ul. Radarowa 23.06. g. 18.30 7:1

64

Targówek Warszawa

- ZWAR Międzylesie

ul. Kołowa

23.06. g. 18.30

3:0

65

Policja

- Laura Chylice

ul. Kawęczyńska

23.06. g. 21.00

0:3

66

Jedność Żabieniec

- Świt Warszawa

Piaseczno 23.06. g. 20.45 3:1
 
WETERANI (+45)
 

Kolejka: 1 w dniach 09/11-04-2014

1

Mirków Konstancin

- Sarmata Warszawa

Konstancin, ul. Mirkowska 09.04. g. 20.45  8:5

2

Cristeros Polonia

- Świt Warszawa

ul. Kazimierzowska

09.04. g.18.00

 4:3

Kolejka: 2 w dniach 16/18-04-2014

3

Sarmata Warszawa

- Cristeros Polonia

ul. Kazimierzowska 16.04. g. 19.00  9:2

4

Świt Warszawa

- Mirków Konstancin

Konstancin, ul. Mirkowska Przeł.  1:11

Kolejka: 3 w dniach 23/25-04-2014

5

Cristeros Poloniae

- Mirków Konstancin

ul. Kazimierzowska 05.06. g. 19.30 3:5

6

Świt Warszawa

- Sarmata Warszawa

ul. Oświatowa 23.04. g. 18.45 2:6

Kolejka: 4 w dniach 07/09-05-2014

7

Sarmata Warszawa

- Mirków Konstancin

ul. Kazimierzowska 07.05. g. 18.00 6:4

8

Świt Warszawa

- Cristeros Polonia

ul. Oświatowa 07.05. g. 18.30 3:2

Kolejka: 5 w dniach  14/16-05-2014

9

Cristeros Poloniae

- Sarmata Warszawa

ul. Kazimierzowska 14.05. g. 19.00

 3:9

10

Mirków Konstancin

- Świt Warszawa

Konstancin, ul. Mirkowska

14.05. g. 20.45

 16:3

Kolejka: 6 w dniach 21/23-05-2014

11

Mirków Konstancin

- Cristeros Poloniae

Konstancin, ul. Mirkowska 21.05. g. 20.45 5:3

12

Sarmata Warszawa

- Świt Warszawa

ul. Kazimierzowska 21.05. g. 18.45 6:0

Terminarz rozgrywek Warszawskiej Ligi Oldbojów (+35) - sezon 2013/2014 runda jesienna

Grupa A                                                                            Grupa B

1. Legia                                                                           1. Marymont

2. Inter                                                                           2. KS Łomianki

3. Polonia                                                                         3. Perła Złotokłos

4. M.O.S.iR. Ząbki                                                              4. Służewiec Warszawa

5. PKS Radość                                                                   5. Ursus Warszawa

6. ZWAR Międzylesie                                                           6. Mirków Konstancin

7. GKP Targówek                                                               7. Okęcie Warszawa

8. Seni Bródno                                                                   8. Znicz Pruszków

9. Świt Warszawa                                                               9. KS Raszyn

10. Victoria Sulejówek                                                       10. Żyrardowianka Żyrardów

11. Policja

GRUPA A

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniu 02-09-2013

1

Legia Warszawa

- pauzuje

 

 

 

2

ZWAR Międzylesie

- Inter

 

przełożony

0:3 v.o.

3

MOSiR Ząbki

- Victoria Sulejówek

Kobyłka

03.09. g. 21.00  5:3

4

GKP Targówek

- Seni Bródno

Kołowa 18

10.10. g. 16.00  2:1

5

Świt Warszawa

- PKS Radość

Oświatowa

02.09. g. 18.00

 2:8

6

Policja

- Polonia Warszawa

Kawęczyńska 02.09. g. 20.00 0:3v.o. (3:3)

Kolejka: 2 w dniach 09-09-2013

7

Polonia Warszawa

- pauzuje

 

 

 

8

PKS Radość

- Policja

Józefów

10.09. g. 20.15

 3:0v.o. (3:4)

9

Seni Bródno

- Świt Warszawa

Park Skaryszewski

09.09. g. 21.00

 2:2

10

Victoria Sulejówek

- GKP Targówek

Sulejówek

10.09. g. 20.45

 3:1

11

Inter

- MOSiR Ząbki

Kawęczyńska 09.09. g. 20.30  4:1

12

Legia Warszawa

- ZWAR Międzylesie

Łazienkowska

przełożony  3:0 v.o.

Kolejka: 3 w dniach 16-09-2013

13

ZWAR Międzylesie

- pauzuje

?????.

 

?????.

 

14

MOSiR Ząbki

- Legia Warszawa

Kobyłka  

16.09. g. 20.30

 1:4

15

GKP Targówek

- Inter

Kołowa 18   16.09. g. 17.30  1:3

16

Świt Warszawa

- Victoria Sulejówek

Oświatowa  

16.09. g. 17.30

 3:4

17

Policja

- Seni Bródno

Kawęczyńska   16.09. g. 20.00  0:3v.o. (4:3)

18

Polonia Warszawa

- PKS Radość

Konwiktorska   16.09. g. 20.45  14:2

Kolejka: 4 w dniach 23-09-2013

19

PKS Radość

- pauzuje

?????.

 

?????.

 

20

Seni Bródno

- Polonia Warszawa

Park Skaryszewski

  23.09. g. 21.00  1:11

21

Victoria Sulejówek

- Policja

Sulejówek   24.09. g. 20.45  3:0v.o. (2:4)

22

Inter

- Świt Warszawa

Kawęczyńska   23.09. g. 20.30  13:2

23

Legia Warszawa

- GKP Targówek

Łazienkowska   30.10. g. 20.30  12:2

24

ZWAR Międzylesie

- MOSiR Ząbki

Sulejówek   23.09. g. 20.45  2:3

Kolejka: 5 w dniach 30-09-2013

25

MOSiR Ząbki

- pauzuje

?????.

 

?????.

 

26

GKP Targówek

- ZWAR Międzylesie

Kołowa 18

  30.09. g. 17.00  3:0 v.o.

27

Świt Warszawa

- Legia Warszawa

Oświatowa   06.04. g. 14.00  0:8

28

Policja

- Inter

Kawęczyńska   30.09. g. 20.00  0:3v.o. (7:3)

29

Polonia Warszawa

- Victoria Sulejówek

Konwiktorska   30.09. g. 20.45  7:2

30

PKS Radość

- Seni Bródno

Józefów   30.09. g. 20.15  2:1

Kolejka: 6 w dniach 07-10-2013

31

Seni Bródno

- pauzuje

?????.

?????.

 

32

Victoria Sulejówek

- PKS Radość

Sulejówek 08.10. g. 20.45 4:1

33

Inter

- Polonia Warszawa

Kawęczyńska 07.10. g. 20.30 5:1

34

Legia Warszawa

- Policja

Łazienkowska 07.10  g. 21.00 3:0 v.o.

35

ZWAR Międzylesie

- Świt Warszawa

Sulejówek przełożony 0:3 v.o.

36

MOSiR Ząbki

- GKP Targówek

Kobyłka 08.10. g. 21.00 4:3

Kolejka: 7 w dniach 14-10-2013

37

GKP Targówek

- pauzuje

?????.

?????.

 

38

Świt Warszawa

- MOSiR Ząbki

Oświatowa 14.10. g. 16.30  2:13

39

Policja

- ZWAR Międzylesie

Kawęczyńska

14.10. g. 20.00

0:3v.o (3:2).

40

Polonia Warszawa

- Legia Warszawa

Konwiktorska

14.10. g. 20.45

 2:5

41

PKS Radość

- Inter

Józefów 14.10. g. 20.00  2:8

42

Seni Bródno

- Victoria Sulejówek

Park Skaryszewski

14.10. g. 21.00  1:4

Kolejka: 8 w dniach 21-10-2013

43

Victoria Sulejówek

- pauzuje

?????.

?????.

 

44

Inter

- Seni Bródno

Kawęczyńska 21.10. g. 21.00   2:0

45

Legia Warszawa

- PKS Radość

Sosnkowskiego 22.10. g. 20.30   7:3

46

ZWAR Międzylesie

- Polonia Warszawa

Sulejówek 21.10. g. 19.30   1:4

47

MOSiR Ząbki

- Policja

Kobyłka

22.10. g. 21.00  3:0v.o. (6:5)

48

GKP Targówek

- Świt Warszawa

Kołowa 21.10. g. 15.45   4:1

Kolejka: 9 w dniach 28-10-2013

49

Świt Warszawa

- pauzuje

?????.

 

?????.

 

50

Policja

- GKP Targówek

Kawęczyńska   28.10. g. 21.00  0:3 (6:2)

51

Polonia Warszawa

- MOSiR Ząbki

Konwiktorska

  28.10. g. 20.45  6:2

52

PKS Radość

- ZWAR Międzylesie

Józefów

 

28.10. g. 20.15

 6:2

53

Seni Bródno

- Legia Warszawa

Park Skaryszewski   28.10. g. 21.00  2:8

54

Victoria Sulejówek

- Inter

Sulejówek

  29.10. g. 20.45  1:5

Kolejka: 10 w dniach 04-11-2013

55

Inter

- pauzuje

?????.

?????.

 

56

Legia Warszawa

- Victoria Sulejówek

Łazienkowska 04.11. g. 21.00  11:1

57

ZWAR Międzylesie

- Seni Bródno

Sulejówek 04.11. g. 20.45  3:2

58

MOSiR Ząbki

- PKS Radość

Kobyłka 05.11. g. 21.00  0:2

59

GKP Targówek

- Polonia Warszawa

Konwiktorska 04.11. g. 20.30  2:6

60

Świt Warszawa

- Policja

Oświatowa 04.11. g. 15.30  3:0v.o. (3:5)

Kolejka: 11 w dniach 11-11-2013

61

Policja

- pauzuje

?????.

?????.

 

62

Polonia Warszawa

- Świt Warszawa

Konwiktorska 12.11. g. 20.30 11:2

63

PKS Radość

- GKP Targówek

Józefów 12.11. g. 20.15  3:2

64

Seni Bródno

- MOSiR Ząbki

Park Skaryszewski 11.11. g. 21.00  2:3

65

Victoria Sulejówek

- ZWAR Międzylesie

Sulejówek 12.11. g. 20.45  3:0v.o.

66

Inter

- Legia Warszawa

Kawęczyńska 12.11. g. 21.00  2:6

GRUPA B

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 02-09-2013

1

Znicz Pruszków

- Ursus Warszawa

Pruszków 04.11. g. 20.30

2:9

2

KS Raszyn

- Okęcie Warszawa

Raszyn, ul.Szkolna 02.09. g. 20.00

3:4

3

Służewiec Warszawa

- Perła Złotokłos

Żabieniec 02.09. g. 20.30

2:3

4

Żyrardowianka

- Mirków Konstancin

Żyrardów 02.09. g. 20.00

9:1

5

KS Łomianki

- Marymont Warszawa

Łomianki 02.09. g. 18.00

1:2


Kolejka: 2 w dniach 09-09-2013

6

Ursus Warszawa

- Marymont Warszawa

Sosnkowskiego 09.09. g.20.15  3:4

7

Mirków Konstancin

- KS Łomianki

Gassy 09.09. g.17.30  0:2

8

Perła Złotokłos

- Żyrardowianka

Sosnkowskiego

10.09. g.20.30

 1:1

9

Okęcie Warszawa

- Służewiec Warszawa

ul. Radarowa

09.09. g.18.00  2:2

10

Znicz Pruszków

- KS Raszyn

Pruszków, ul. Boh.Warszawy

09.09. g.20.30

 1:1

 

Kolejka: 3 w dniach 16-09-2013

11

KS Raszyn

- Ursus Warszawa

Raszyn

16.09.g.20.00

 2:3

12

Służewiec Warszawa

- Znicz Pruszków

Żabieniec 16.09. g. 20.30  3:1

13

Żyrardowianka

- Okęcie Warszawa

Żyrardów, ul. Jodłowskiego 16.09. g. 19.30  0:1

14

KS Łomianki

- Perła Złotokłos

Łomianki, ul.Fabryczna48

19.09. g. 17.30  3:1

15

Marymont Warszawa

- Mirków Konstancin

Potocka 16.09. g. 17.30  13:0

Kolejka: 4 w dniach 23-09-2013

16

Ursus Warszawa

- Mirków Konstancin

Sosnkowskiego 23.09. g. 20.15  5:1

17

Perła Złotokłos

- Marymont Warszawa

Sosnkowskiego 24.09.g.20.30  2:7

18

Okęcie Warszawa

- KS Łomianki

ul. Radarowa

23.09. g. 17.30  1:5

19

Znicz Pruszków

- Żyrardowianka

Pruszków, ul. Boh.Warszawy 23.09. g. 20.30  1:5

20

KS Raszyn

- Służewiec Warszawa

Raszyn, ul. Szkolna

04.11. g. 20.00  1:6

Kolejka: 5 w dniach  30-09-2013

21

Służewiec Warszawa

- Ursus Warszawa

Żabieniec 30.09. g. 20.30  1:2

22

Żyrardowianka

- KS Raszyn

Żyrardów, ul. Jodłowskiego 30.09. g. 19.30  4:1

23

KS Łomianki

- Znicz Pruszków

Łomianki, ul.Fabryczna

30.09. g. 17.30

 5:0

24

Marymont Warszawa

- Okęcie Warszawa

ul. Potocka 30.09. g. 17.00  6:1

25

Mirków Konstancin

- Perła Złotokłos

Gassy 30.09.g.17.00  1:4

Kolejka: 6 w dniach 07-10-2013

26

Ursus Warszawa

- Perła Złotokłos

Sosnkowskiego3

07.10. g. 20.15

 5:2

27

Okęcie Warszawa

- Mirków Konstancin

Radarowa

07.10. g. 17.00

 1:1

28

Znicz Pruszków

- Marymont Warszawa

Pruszków, ul. Boh.Warszawy 07.10. g. 20.30  2:8

29

KS Raszyn

- KS Łomianki

Raszyn, ul. Szkolna

07.10. g. 20.00  2:3

30

Służewiec Warszawa

- Żyrardowianka

Żabieniec 07.10. g. 20.30  0:2

Kolejka: 7 w dniach 14-10-2013

31

Żyrardowianka

- Ursus Warszawa

Żyrardów, ul. Jodłowskiego 14.10 g.  19.30  2:3

32

KS Łomianki

- Służewiec Warszawa

Łomianki, ul.Fabryczna

14.10 g.  17.30

 3:1

33

Marymont Warszawa

- KS Raszyn

Raszyn 14.10. g. 20.00  6:3

34

Mirków Konstancin

- Znicz Pruszków

Gassy 14.10. g. 16.30  1:3

35

Perła Złotokłos

- Okęcie Warszawa

Sosnkowskiego 14.10. g. 20.30  9:0

Kolejka: 8 w dniach  21-10-2013

36

Ursus Warszawa

- Okęcie Warszawa

Sosnkowskiego 21.10. g. 20.15  11:1

37

Znicz Pruszków

- Perła Złotokłos

Pruszków, ul. Boh.Warszawy 21.10. g. 20.30   1:6

38

KS Raszyn

- Mirków Konstancin

Raszyn, ul. Szkolna

21.10. g. 20.00

  4:1

39

Służewiec Warszawa

- Marymont Warszawa

Żabieniec

21.10. g. 20.30   1:5

40

Żyrardowianka

- KS Łomianki

Żyrardów, ul. Jodłowskiego 07.11. g. 19.30   2:2

Kolejka: 9 w dniach  28-10-2013

41

KS Łomianki

- Ursus Warszawa

Łomianki, ul. Fabryczna 28.10. g. 19.00  1:4

42

Marymont Warszawa

- Żyrardowianka

Okopowa 55a 04.11. g. 19.30  6:5

43

Mirków Konstancin

- Służewiec Warszawa

Obory 28.10 g. 19.45  1:4

44

Perła Złotokłos

- KS Raszyn

Sosnkowskiego 29.10 g. 20.30  0:3

45

Okęcie Warszawa

- Znicz Pruszków

Pruszków, ul. Boh. Warszawy 28.10 g. 20.30

 5:4

           

 

Terminarz rozgrywek Warszawskiej Ligi Weteranów (+45) - sezon 2013/2014 runda  jesienna

 

Kolejka: 1 w dniach 11/13-09-2013

1

Mirków Konstancin

- Sarmata Warszawa

Konstancin, ul.Mirkowska39

06.11. g. 20.45

  1:4

2

Służewiec Warszawa

- Świt Warszawa

Oświatowa

12.09. g. 18.00

16:2

Kolejka: 2 w dniach 18/20-09-2013

3

Sarmata Warszawa  

- Służewiec Warszawa

Kazimierzowska 60

18.09. g. 20.00

 5:5

4

Świt Warszawa  

- Mirków Konstancin

Oświatowa

19.09. g. 17.30

 1:8

 

Kolejka: 3 w dniach 25/27-09-2013

5

Służewiec Warszawa

- Mirków Konstancin

"Orlik" ul. Chełmska 23.10. g. 20.00

 2:6

6

Świt Warszawa

- Sarmata Warszawa

Oświatowa

26.09. g. 17.30

2:10

 Kolejka: 4 w dniach 02/04-10-2013

7

Sarmata Warszawa

- Mirków Konstancin

Kazimierzowska 60 02.10. g. 21.00

 6:5

8

Świt Warszawa

- Służewiec Warszawa

Oświatowa 03.10. g. 17.15

 4:12

Kolejka: 5 w dniach  09/11-10-2013

9

Służewiec Warszawa

- Sarmata Warszawa

"Orlik" ul. Chełmska

 

10.10. g. 20.00

  2:3

10

Mirków Konstancin

- Świt Warszawa

Mirkowska 39

 

09.10. g. 20.45

13:0

Kolejka: 6 w dniach 16/18-10-2013

11

Mirków Konstancin

- Służewiec Warszawa

Mirkowska 39 16.10. g. 20.45

 3:3

12

Sarmata Warszawa

- Świt Warszawa

Oświatowa 16.10. g. 20.00

13:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 3 w dniu 2013-04-22

 

 

 

 

Kolejka: 4 w dniu  2013-05-06

 

 

 

 

Kolejka: 5 w dniu  2013-05-13

 

 

 

 

 

 

Logowanie

Odwiedziło Nas:

Dzisiaj40
Ten Miesiąc743
Wszystkich161127

 Partnerzy: