Artykuły

Wyniki rozgrywek - sezon 2012/2013

Wyniki rozgrywek Warszawskiej Ligi Oldboyów w sezonie 2012/2013

Runda wiosenna

Grupa A                                                             Grupa B

 

1. Legia Warszawa                                              1. Okęcie Warszawa

2. Marymont Warszawa                                       2. Mirków Konstancin

3. Perła  Złotokłos                                              3. M.O.S.iR. Ząbki

4. GKP Targówek                                               4. Znicz Pruszków

5. Ursus Warszawa                                             5. Policja

6. KS Łomianki                                                   6. Seni Bródno

7. Służewiec Warszawa                                        7. PKS Radość

8. Polonia Warszawa                                            8. Świt Warszawa

9. Wawer Warszawa                                            9. KS Raszyn

10. Inter Warszawa

 

Drużyna Wawer Warszawa po 4 kolejce rozgrywek rundy wiosennej wycofała się z rozgrywek. Pozostałe mecze tego zespołu zostają zweryfikowane jako walkower 3:0 na korzyść drużyny przeciwnej.

 

Do grupy A awansowały zespoły z miejsc 1-5 i będą grały o Mistrzostwo Warszawskiej Ligi Oldbojów. Do grupy B awansowały zespoły z miejsc 6-10 i będą grały o miejsca 11-19 Warszawskiej Ligi Oldbojów.

 

GRUPA A

Kolejka: 1 w dniu  2013-06-24

1

Wawer Warszawa

-

KS Łomianki

Otwock, ul. Sportowa

2013-06-24 g.20.30

 0:3 v.o.

2

GKP Targówek

-

Inter Warszawa

ul. Kołowa

2013-06-24 g. 18.30

 0:9

3

Ursus Warszawa

-

Perła Złotokłos

Pruszków

2013-06-24 g. 20.30

 0:5

4

Marymont Warszawa

-

Polonia Warszawa

ul. Potocka

2013-06-24 g.18.30

 7:3

5

Legia Warszawa

-

Służewiec Warszawa

ul. Łazienkowska

2013-04-08 g. 21.00

 9:1

Kolejka: 2 w dniu  2013-04-15

6

KS Łomianki

-

Służewiec Warszawa

Zielonki k/Babic

2013-04-15 g.20.00

 4:3

7

Polonia Warszawa

-

Legia Warszawa

ul. Konwiktorska

2013-06-12 g.21.00

 1:7

8

Perła Złotokłos

-

Marymont Warszawa

Pruszków, ul. Gomulińskiego

2013-04-18 g. 20.30

 1:2

9

Inter Warszawa

-

Ursus Warszawa

Varsovia, ul. Międzyparkowa4

2013-04-15 g.21.00

 1:2

10

Wawer Warszawa

-

GKP Targówek

   

 0:3 v.o.

Kolejka: 3 w dniu 2013-04-22

11

GKP Targówek

-

KS Łomianki

ul. Kołowa

2013-04-22 g.17.30

 1:6

12

Ursus Warszawa

-

Wawer Warszawa

Pruszków, ul. Boh.Warszawy

2013-04-22 g. 20.00

 9:3

13

Marymont Warszawa

-

Inter Warszawa

ul. Potocka

2013-04-22 g.17.30

 2:3

14

Legia Warszawa

-

Perła Złotokłos

ul. Łazienkowska 

2013-04-22 g. 21.00

 11:0

15

Służewiec Warszawa

-

Polonia Warszawa

Żabieniec

2013-04-22 g.20.00

 1:3

Kolejka: 4 w dniu  2013-05-06

16

KS Łomianki

-

Polonia Warszawa

Łomianki, ul. Fabryczna 48

2013-05-06 g.18.00

 4:2

17

Perła Złotokłos

-

Służewiec Warszawa

Złotokłos, ul.Traugutta             

2013-05-06 g.18.30

 2:5

18

Inter Warszawa

-

Legia Warszawa

ul. Kawęczyńska

2013-05-07 g.20.30

 2:12

19

Wawer  Warszawa

-

Marymont Warszawa

Otwock, ul. Sportowa

2013-05-06 g.20.30

 1:9

20

GKP Targówek

-

Ursus Warszawa

ul. Kołowa

2013-05-06 g.17.30

 4:2

Kolejka: 5 w dniu  2013-05-13

21

Ursus Warszawa

-

KS Łomianki

Pruszków, ul. Boh.Warszawy 

2013-05-13 g. 20.00

 2:4

22

Marymont Warszawa

-

GKP Targówek  

ul. Potocka    

2013-05-13 g.18.00

 6:1

23

Legia Warszawa

-

Wawer Warszawa

ul.Łazienkowska      

2013-05-13 g. 21.00

 3:0 v.o.

24

Służewiec Warszawa

-

Inter Warszawa

Żabieniec

2013-05-13 g.20.00

 1:5

25

Polonia Warszawa

-

Perła Złotokłos

ul. Konwiktorska

2013-05-13 g. 21.20

 1:4

Kolejka: 6 w dniu  2013-05-20

26

KS Łomianki

-

Perła Złotokłos

Łomianki, ul Fabryczna 48

2013-06-13 g. 18.30

 3:2

27

Inter Warszawa

-

Polonia Warszawa

Kawęczyńska 44

2013-05-20 g. 20.30

 8:0

28

Wawer Warszawa

-

Służewiec Warszawa

Otwock, ul. Sportowa

2013-05-20 g.20.30

 0:3 v.o.

29

GKP Targówek

-

Legia Warszawa

ul. Kołowa

2013-06-14 g. 18.30

 1:8

30

Ursus Warszawa

-

Marymont Warszawa

Pruszków, ul. Boh.Warszawy

2013-05-20 g. 20.30

 1:8

Kolejka: 7 w dniu  2013-06-03

31

Marymont Warszawa

-

KS Łomianki

ul. Potocka

2013-06-03 g. 18.30

 5:0

32

Legia Warszawa

-

Ursus Warszawa

ul. Łazienkowska

2013-06-03 g. 21.00

 2:3

33

Służewiec Warszawa

-

GKP Targówek

Żabieniec

2013-06-03 g. 20.00

 4:2

34

Polonia Warszawa

-

Wawer Warszawa

ul. Konwiktorska

2013-06-03 g. 21.20

 3:0 v.o.

35

Perła Złotokłos

-

Inter Warszawa

Warszawa, Kawęczyńska 44

2013-06-03 g. 20.15

 0:3

Kolejka: 8 w dniu  2013-06-10

36

KS Łomianki

-

Inter Warszawa

Łomianki, ul. Fabryczna 48

2013-06-19 g.18.30

 2:3

37

Wawer Warszawa

-

Perła Złotokłos

Otwock, ul. Sportowa

2013-06-10 g. 20.30

 0:3 v.o.

38

GKP Targówek

-

Polonia Warszawa

ul. Kołowa

2013-06-20 g. 18.30

 2:5

39

Ursus Warszawa

-

Służewiec Warszawa

Pruszków, ul. Boh.Warszawy

2013-06-20 g. 20:30

 6:1

40

Marymont Warszawa

-

Legia Warszawa

ul. Potocka

2013-06-10 g. 18.30

 1:6

Kolejka: 9 w dniu 2013-06-17

41

Legia Warszawa

-

KS Łomianki

ul . Łazienkowska

2013-06-17 g. 21.00

 9:3

42

Służewiec Warszawa

-

Marymont Warszawa

Żabieniec

2013-06-17 g. 20.00

 2:0

43

Polonia Warszawa

-

Ursus Warszawa

ul. Konwiktorska

2013-06-17 g. 20.45

 5:4

44

Perła Złotokłos

-

GKP Targówek

Milanówek,             ul.Turczynek 8               

2013-06-17 g. 20.15

 5:2

45

Inter Warszawa

-

Wawer Warszawa

 

2013-06-17

 3:0 v.o.

GRUPA B

Kolejka: 1 w dniu 2013-06-24

1

Seni Bródno

-

pauzuje w kolejce

 

____-__-__

__:__

2

Okęcie Warszawa

-

MOSiR Ząbki

ul. Radarowa

2013-06-24 g. 18.00

 3:5

3

Świt Warszawa

-

Mirków Konstancin

ul. Oświatowa

2013-06-24 g. 18.30

 4:5

4

PKS Radość

-

Policja

Józefów, ul. Dolna 19

2013-06-24 g. 21.30

 3:0 v.o.

5

KS Raszyn

-

Znicz Pruszków

Raszyn

2013-06-24 g. 20.00

 4:1

Kolejka: 2 w dniu 2013-04-15

6

Znicz Pruszków

-

pauzuje w kolejce

 

____-__-__

__:__

7

Policja

-

KS Raszyn

ul. Kawęczyńska 44

2013-04-15 g. 20.15

0:3 v.o. (4:1)

8

Mirków Konstancin

-

PKS Radość przełożony

 

 8:5

9

MOSiR Ząbki

-

Świt Warszawa

Kobyłka, ul. Napoleona

2013-04-16 g.20.30

 9:3

10

Seni Bródno

-

Okęcie Warszawa

Park Skaryszewski

2013-04-15 g.20.30

 3:3

 Kolejka: 3 w dniu  2013-04-22

11

Okęcie Warszawa

-

pauzuje w kolejce

 

____-__-__

__:__

 

12

Świt Warszawa

-

Seni Bródno

ul. Oświatowa

2013-04-22 g.17.30

  1:6

 

13

PKS Radość

-

MOSiR Ząbki

Józefów, ul.Dolna 19

2013-04-22 g. 21.30

3:5

14

KS Raszyn

-

Mirków Konstancin

Raszyn

2013-04-22  g. 20.00

  3:1

 

15

Znicz Pruszków

-

Policja

Pruszków, ul. Boh.Warszawy

2013-04-23 g.20.30

3:0 v.o. (0:3)

 

                 

Kolejka: 4 w dniu  2013-05-06

16

Policja

-

pauzuje w kolejce

 

____-__-__

__:__

17

Mirków Konstancin

-

Znicz Pruszków

Konstancin, ul. Mirkowska

2013-05-06 g. 18.00

 2:4

18

MOSiR Ząbki

-

KS Raszyn

Kobyłka, ul. Napoleona 2

2013-05-07 g. 20.30

 6:2

19

Seni Bródno

-

PKS Radość Park Skaryszewski

2013-05-06 g.20.30

 4:3

20

Okęcie Warszawa

-

Świt Warszawa

ul. Radarowa

2013-05-06 g. 18.00

 6:0

             

Kolejka: 5 w dniu 2013-05-13

21

Świt Warszawa

-

pauzuje w kolejce

 

____-__-__

__:__

22

PKS Radość

-

Okęcie Warszawa

Józefów, ul. Dolna 19

2013-05-13 g. 21.30

 4:4

23

KS Raszyn

-

Seni Bródno

Raszyn     

2013-05-13 g. 20.00

 2:0

24

Znicz Pruszków

-

MOSiR Ząbki

Pruszków, ul. Boh.Warszawy

2013-05-15 g.20.30

 1:7

25

Policja

-

Mirków Konstancin

ul. Kawęczyńska 44

2013-05-13 g. 20.15

 0:3 v.o. (7:3)

Kolejka: 6 w dniu 2013-05-20

26

Mirków Konstancin

-

pauzuje w kolejce

 

____-__-__

__:__

27

MOSiR Ząbki

-

Policja

Kobyłka, ul. Napoleona 2

2013-05-21 g.20.30

 3:0 v.o. (4:5)

28

Seni Bródno

-

Znicz Pruszków

Park Skaryszewski

2013-05-20 g.20.30

 3:2

29

Okęcie Warszawa

-

KS Raszyn

ul. Radarowa

2013-05-20 g. 18.00

 1:0

30

Świt Warszawa

-

PKS Radość ul. Oświatowa

2013-05-20 g.18.30

 3:2

Kolejka: 7 w dniu  2013-06-03

31

PKS Radość

-

pauzuje w kolejce

 

____-__-__

__:__

32

KS Raszyn

-

Świt Warszawa

Raszyn     

2013-06-03 g. 20.00

 3:3

33

Znicz Pruszków

-

Okęcie Warszawa

Pruszków, ul. Boh.Warszawy

2013-06-03 g.20.30

 4:2

34

Policja

-

Seni Bródno

ul. Kawęczyńska 44

2013-06-03 g. 20.15

 0:3 v.o. (1:2)

35

Mirków Konstancin

-

MOSiR Ząbki

Konstancin  ul. Mirkowska

2013-06-03 g. 18.00

 1:4

Kolejka: 8 w dniu  2013-06-10

36

MOSiR Ząbki

-

pauzuje w kolejce

 

____-__-__

__:__

37

Seni Bródno

-

Mirków Konstancin

Park Skaryszewski

2013-06-10 g.20.30

 2:1

38

Okęcie Warszawa

-

Policja

ul. Radarowa 2013-06-20 g. 18.30

 3:0 v.o (1:3)

39

Świt Warszawa

-

Znicz Pruszków

ul. Oświatowa

2013-06-27 g. 18.00

 2:5

40

PKS Radość

-

KS Raszyn

Józefów, ul. Dolna 19        

2013-06-10 g. 21.30

 5:1

 

Kolejka: 9 w dniu  2013-06-17

41

KS Raszyn

-

pauzuje w kolejce

 

____-__-__

__:__

42

Znicz Pruszków

-

PKS Radość Pruszków, ul. Boh.Warszawy

2013-06-17 g. 20.30

 1:4

43

Policja

-

Świt Warszawa

ul. Kawęczyńska 44                   

2013-06-17 g. 20.15

 0:3 v.o. (8:0)

44

Mirków Konstancin

-

Okęcie Warszawa

Gassy

2013-06-17 g. 18.30

 0:2

45

MOSiR Ząbki

-

Seni Bródno

Kobyłka, ul. Napoleona 2

2013-06-18 g.20.30

 3:2

Wyniki rozgrywek Warszawskiej Ligi Oldboyów sezon 2012/2013

Runda jesienna 

GRUPA A

Kolejka: 1 w dniu  2012-09-03

1

Legion   Pruszków

-

Marymont   Warszawa

2012-09-02 g. 19.00

 Pruszków, ul. Gomulińskiego 2

0:9

2

Targówek

-

Ursus   Warszawa

2012-09-03 g. 17.30

 Warszawa, ul. Kołowa 18

3:1

3

MOSiR   Ząbki

-

Perła   Złotokłos

2012-09-03 g. 20.00

Zielonka, ul. Dziennikarska 

4:2

4

Policja

-

Okęcie   Warszawa

2012-09-03 g. 20.30

ul. Kawęczyńska 44

0:3 w

(4:2)

5

Legia   Warszawa

-

Mirków   Konstancin

2012-09-03 g. 17.45

Konstancin Jeziorna, ul. Mirkowska

9:2

Kolejka: 2 w dniu  2012-09-10

6

Marymont   Warszawa

-

Mirków   Konstancin

2012-09-10 g. 16.45

Warszawa, ul. Potocka

4:0

7

Okęcie   Warszawa

-

Legia   Warszawa

2012-09-10 g. 17.30

Warszawa, ul. Radarowa 1

0:11

8

Perła   Złotokłos

-

Policja

2012-09-10 g. 17.45

 Złotokłos

3:0 vo

9

Ursus   Warszawa

-

MOSiR Ząbki

2012-09-10 g. 17.30

 ul. Sosnkowskiego

11:3

10

Legion   Pruszków

-

Targówek

2012-09-11 g. 20.30

Pruszków, ul. Gomulińskiego 2

1:2

Kolejka: 3 w dniu 2012-09-17

11

Targówek                           

-

Marymont Warszawa                

2012-09-17

g.17.00           

 Warszawa, ul. Kołowa

1:4   

12

MOSiR Ząbki

-

Legion Pruszków

2012-09-17

g. 20.00

Zielonka, ul. Dziennikarska

8:2

13

Policja

-

Ursus Warszawa

2012-09-17

 g. 20.30

ul. Kawęczyńska 44

0:3

14

Legia Warszawa

-

Perła   Złotokłos

2012-09-17

 g. 20.30

 ul. Łazienkowska 3

8:0

15

Mirków Konstancin

-

Okęcie   Warszawa

2012-09-17

g. 17.15

Konstancin Jeziorna, ul. Mirkowska

3:0

Kolejka: 4 w dniu  2012-09-24

16

Marymont   Warszawa

-

Okęcie   Warszawa

2012-09-24 g. 17.00

 Warszawa, ul. Potocka

4:0

17

Perła   Złotokłos

-

Mirków   Konstancin

2012-09-24 g. 17.15

 Złotokłos

4:1

18

Ursus   Warszawa

-

Legia   Warszawa

2012-09-24 g. 17.30

 ul. Sosnkowskiego

1:7

19

Legion   Pruszków

-

Policja

2012-09-25 g. 20.30

 Pruszków, ul. Gomulińskiego 2

3:0

20

Targówek

-

MOSiR   Ząbki

2012-09-24 g. 16.30

 Warszawa, ul Kołowa

2:1

Kolejka: 5 w dniu  2012-10-01

21

MOSiR   Ząbki

-

Marymont   Warszawa

2012-10-02 g. 20.00

Zielonka, ul. Dziennikarska

3:10

22

Policja

-

Targówek

2012-10-01 g. 20.30

 ul. Kawęczyńska 44

0:3 vo

23

Legia   Warszawa

-

Legion   Pruszków

2012-10-01 g. 20.30

ul. Łazienkowska 3 

25:2

24

Mirków   Konstancin

-

Ursus   Warszawa

2012-10-01 g. 17.00

Konstancin Jeziorna, ul. Mirkowska

2:4

25

Okęcie   Warszawa

-

Perła   Złotokłos

2012-10-01 g. 17.00

 Warszawa, ul. Radarowa

3:4

Kolejka: 6 w dniu  2012-10-08

26

Marymont   Warszawa

-

Perła   Złotokłos

2012-10-08 g. 16.30

 Warszawa, ul. Potocka

3:1

27

Ursus   Warszawa

-

Okęcie   Warszawa

2012-10-08 g. 16.30

 ul. Sosnkowskiego

2:3

328

Legion   Pruszków

-

Mirków   Konstancin

2012-10-09 g. 20.30

 Pruszków, ul. Gomulińskiego 2

3:3

29

Targówek

-

Legia   Warszawa

2012-10-08 g. 16.30

 Warszawa, ul. Kołowa

1:4

30

MOSiR   Ząbki

-

Policja

2012-10-08 g. 20.30

 Warszawa, ul. Kawęczyńska 44

3:0

 Kolejka: 7 w dniu  2012-10-15

31

Policja

-

Marymont   Warszawa

2012-10-15 g. 20.30

 ul. Kawęczyńska 44

0:3

32

Legia   Warszawa

-

MOSiR   Ząbki

 2012-11-12 g. 20.00

 ul. Łazienkowska 3

1:11

33

Mirków   Konstancin

-

Targówek

2012-10-15

g. 16.30

 Konstancin Jeziorna, ul. Mirkowska

0:2

34

Okęcie   Warszawa

-

Legion   Pruszków

2012-10-15 g. 16.30

 ul. Radarowa

5:2

35

Perła   Złotokłos

-

Ursus   Warszawa

2012-10-15

g. 20.00

 Milanówek, ul. Turczynek

3:2

Kolejka: 8 w dniu  2012-10-22

36

Marymont   Warszawa

-

Ursus   Warszawa

2012-10-22

g. 16.00

 Warszawa, ul Potocka

3:0

37

Legion   Pruszków

-

Perła   Złotokłos

2012-10-23

g. 20.30

 Pruszków, ul. Gomulińskiego 2

1:8

38

Targówek

-

Okęcie   Warszawa

2012-10-22

g. 16.00

 Warszawa, ul. Kołowa

1:1

39

MOSiR   Ząbki

-

Mirków   Konstancin

2012-10-23

g. 20.00

Zielonka, ul. Dziennikarska

6:7

40

Policja

-

Legia   Warszawa

2012-11-19 g. 20.30

ul. Kawęczyńska 44 

0:3

Kolejka: 9 w dniu 2012-10-29

41

Legia   Warszawa

-

Marymont   Warszawa

2012-10-29 g. 20.30

 ul. Łazienkowska 3

5:2

42

Mirków   Konstancin

-

Policja

2012-10-29 g. 15.30

Konstancin Jeziorna, ul. Mirkowska

3:0

43

Okęcie   Warszawa

-

MOSiR   Ząbki

2012-11-06 g.20.00

 Zielonka, ul. Dziennikarska

1:1

44

Perła   Złotokłos

-

Targówek

2012-11-05

g. 20.30

Pruszków, ul. Gomulińskiego

1:2

45

Ursus   Warszawa

-

Legion   Pruszków

2012-11-06 g. 20.30

 Pruszków, ul. Gomulińskiego

9:2

GRUPA B

Kolejka: 1 w dniu 2012-09-03

1

Wawer Warszawa

-

Seni Bródno

2012-09-03 g. 20.00

 Józefów, ul. Dolna 19

3:4

2

Polonia   Warszawa

-

Inter

2012-09-03 g. 20.45

ul. Konwiktorska 6

5:2

3

Świt   Warszawa

-

pauzuje

 

 

 

4

PKS Radość

-

Służewiec

2012-09-05 g. 20.00

 Żabieniec

1:4

5

KS Raszyn

-

KS   Łomianki

2012-09-03 g. 19.00

 Raszyn, ul. Sportowa 30

0:5

Kolejka: 2 w dniu 2012-09-10

6

KS   Łomianki

-

Wawer Warszawa

2012-09-10 g. 17.30

 Łomianki, ul. Fabryczna 48                 

3:0 vo

7

Służewiec

-

KS Raszyn

2012-09-10 g.20.00

 Żabieniec

5:1

8

PKS Radość

-

 pauzuje

 

 

 

9

Inter

-

Świt   Warszawa

2012-09-10 g.21.00

 Warszawa, ul. Mięszyparkowa

2:2

10

Seni   Bródno

-

Polonia   Warszawa

2012-09-10 g. 20 30

 Warszawa, Park Skaryszewski

2:2

Kolejka: 3 w dniu  2012-09-17

11

Wawer   Warszawa

-

Polonia Warszawa

2012-09-17 g. 20.00

Józefów, ul. Dolna 19

5:1

12

Świt   Warszawa

-

Seni   Bródno

2012-09-17 g. 17.30

 Warszawa, ul. Oświatowa 12

2:3

13

PKS Radość

-

Inter

2012-09-17 g. 17.30

 Radość

3:4

14

KS Raszyn

-

pauzuje

 

 

 

15

KS   Łomianki

-

Służewiec

2012-09-17 g. 17.30

Łomianki, ul. Fabryczna 

3:1

Kolejka: 4 w dniu  2012-09-24

16

Służewiec

-

Wawer Warszawa

2012-09-24 g.20.00

 Żabieniec

5:0

17

KS   Łomianki

-

 pauzuje

 

 

 

18

Inter

-

KS Raszyn

2012-09-24 g. 19.30

 Raszyn

12:0

19

Seni   Bródno

-

PKS Radość

2012-09-24 g. 20.30

Warszawa, Park Skaryszewski

4:8

20

Polonia   Warszawa

-

Świt   Warszawa

2012-09-24 g. 20.45

 ul. Konwiktorska 6

4:2

Kolejka: 5 w dniu 2012-10-01

21

 Wawer Warszawa

-

Świt   Warszawa

2012-10-01 g. 20.00

 Józefów, ul. Dolna 19

3:0

22

PKS Radość

-

Polonia   Warszawa

2012-10-01 g. 16.30

 Radość

1:1

23

KS Raszyn

-

Seni   Bródno

2012-10-01 g. 19.00

 Raszyn

1:3

24

KS   Łomianki

-

Inter

2012-10-01 g. 16.30

 Łomianki, ul. Fabryczna

7:1

25

Służewiec

-

pauzuje

 

 

 

Kolejka: 6 w dniu 2012-10-08

26

Wawer Warszawa

-

 pauzuje

 

 

 

27

Inter

-

Służewiec

2012-10-08 g. 21.00

 Warszawa, ul. Międzyparkowa

1:2

28

Seni   Bródno

-

KS   Łomianki

2012-10-08 g. 20.30

Warszawa, Park Skaryszewski

0:3

29

Polonia   Warszawa

-

KS Raszyn

2012-10-08 g. 20.45

 ul. Konwiktorska 6

6:2

30

Świt   Warszawa

-

PKS Radość

2012-10-08 g. 16.30

 Warszawa, ul. Oświatowa

1:5

Kolejka: 7 w dniu  2012-10-15

31

PKS Radość

-

Wawer Warszawa

2012-10-15

g. 20.30

Józefów,          ul. Dolna 19 

3:5

32

KS Raszyn

-

Świt   Warszawa

2012-10-15    g. 19.00

 Raszyn

2:3

33

KS   Łomianki

-

Polonia   Warszawa

2012-10-15

g. 16.30

 Łomianki, ul. Fabryczna

2:5

34

Służewiec

-

Seni   Bródno

2012-10-15 g. 20.00

 Żabieniec

4:3

35

Inter

-

 pauzuje

 

 

 

Kolejka: 8 w dniu  2012-10-22

36

Wawer Warszawa

-

Inter

2012-10-22 g. 20.00

 Józefów, ul. Dolna 19

1:1

37

Seni   Bródno

-

pauzuje

 

 

 

38

Polonia   Warszawa

-

Służewiec

2012-10-22 g. 20.45

 ul. Konwiktorska 6

2:2

39

Świt   Warszawa

-

KS   Łomianki

2012-10-22

g. 16.00

 Warszawa, ul. Oświatowa

4:7

40

PKS Radość

-

KS Raszyn

2012-11-12 g.19.00

 Raszyn

3:1

Kolejka: 9 w dniu  2012-10-29

41

KS Raszyn

-

Wawer Warszawa

2012-11-05

g. 20.30

Józefów

1:5

42

KS   Łomianki

-

PKS Radość

 2012-11-05

g. 20.30

 Park Skaryszewski

4:3

43

Służewiec

-

Świt   Warszawa

2012-11-12 g. 19.30

 Żabieniec

9:0

44

Polonia   Warszawa

-

 pauzuje

 

 

 

45

Inter

-

Seni   Bródno

2012-11-05

g. 21.00

 Warszawa, ul. Międzyparkowa

5:2

Tabele rozgrywek WLO sezon 2012/2013 - runda wiosenna

GRUPA A

   

M

PKT

Z-R-P

BR

BB

1

Legia Warszawa

17

48

16-0-1

147-21

+126

2

Marymont Warszawa

17

39

13-0-4

79-28

+51

3

KS Łomianki

17

39

13-0-4

63-41

+22

4

Inter Warszawa

17

32

10-2-5

63-41

+22

5

Służewiec Warszawa

17

31

10-1-6

54-43

+11

6

Polonia Warszawa

17

27

8-3-6

49-54

-5

7

Perła Złotokłos

17

24

8-0-9

45-51

-6

8

GKP Targówek

17

22

7-1-9

30-58

-28

9

Ursus Warszawa

17

21

7-0-10

59-57

+2

10

Wawer Warszawa

17

13

4-1-12

26-56

-30

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA B

   

M

PKT

Z-R-P

BR

BB

1

MOSiR Ząbki

16

31

10-1-5

68-61

+7

2

Seni Bródno

16

26

8-2-6

44-43

+1

3

Okęcie

16

22

6-4-6

37-44

-7

4

PKS Radość

16

20

6-2-8

56-50

+6

5

Mirków Konstancin

16

16

5-1-10

39-56

-17

6

KS Raszyn

16

13

4-1-11

26-59

-33

7

Znicz Pruszków

16

13

4-1-11

33-92

-59

8

Świt Warszawa

16

11

3-2-11

33-71

-38

9

Policja

16

0

0-0-16

0-51

-51

 

 

 

 

 

 

 

Tabele rozgrywek WLO sezon 2012/2013 - runda jesienna 

GRUPA A

   

M

PKT

Z-R-P

BR

BB

1

Legia

9

27

9-0-0

83-9

+74

2

Marymont

9

24

8-0-1

42-10

+32

3

GKP   Targówek

9

19

6-1-2

17-13

+4

4

Perła

9

15

5-0-4

26-24

+2

5

Ursus

9

12

4-0-5

33-26

+7

6

Okęcie

9

11

3-2-4

16-28

-12

7

Mirków   Konstancin

9

10

3-1-5

21-32

-11

8

MOSiR   Ząbki

9

10

3-1-5

29-46

-17

9

Legion   Pruszków

9

4

1-1-7

16-69

-53

10

Policja

9

0

0-0-9

0-27

-27

GRUPA B

   

M

PKT

Z-R-P

BR

BB

1

KS Łomianki

8

21

7-0-1

34-14

+20

2

Służewiec

8

19

6-1-1

33-12

+21

3

Polonia

8

15

4-3-1

26-17

+9

4

Wawer

8

13

4-1-3

22-17

+5

5

Inter

8

11

3-2-3

26-22

+4

6

PKS Radość

8

10

3-1-4

27-24

+3

7

Seni   Bródno

8

10

3-1-4

21-28

-7

8

Świt   Warszawa

8

4

1-1-6

14-35

-21

9

KS Raszyn

8

0

0-0-8

8-42

-34

Logowanie

Odwiedziło Nas:

Dzisiaj40
Ten Miesiąc743
Wszystkich161127

 Partnerzy: