Awanse i spadki w W.L.O w sezonie 2012/2013

W zakładce Regulamin rozgrywek Warszawskiej Ligi Oldbojów został dodany punkt VIII dotyczący awansów i spadków z W.L.O. Zapraszamy do zapoznania się z nowym punktem regulaminu.

I Halowe Mistrzostwa Mazowsza Oldbojów 19.01.2013 r.

Polskie Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy w dniu 19.01.2013 r. zorganizowało I Halowe Mistrzostwa Mazowsza Oldbojów +35. Turniej odbył się na 3 boiskach ze sztuczną nawierzchnią Hali Piłkarskiej na warszawskim Bemowie. Do turnieju przystąpiło 15 drużyn, sales które zostały podzielone na trzy 5-zespołowe grupy , w których rozgrywki toczyły się systemem ?każdy z każdym?.

Czytaj więcej...

Oświadczenie Polskiego Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy w sprawie rasizmu w Polsce

Podczas gdy przypadki rasizmu są wciąż widoczne na stadionach, treatment nie jest to szeroko rozprzestrzenione zjawisko społeczne. Każde przestępstwo motywowane rasizmem - może nim być obraźliwe słowo wykrzyczane przez chuliganów lub przypadek przemocy fizycznej - to zawsze o jedno za dużo. To nieprawda, że ten rodzaj zachowania dominuje podczas wydarzeń sportowych w Polsce lub że społeczeństwo polskie w większości jest rasistowskie i przesiąknięte antysemityzmem. Jest wielu urodzonych za granicą piłkarzy polskich drużyn, między innymi z Izraela, Afryki i Ameryki Południowej.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Europy Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, 12-13 maja 2012 r.

W dniach 12 i 13 maja 2012 r. na stadionie Legii w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Europy Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, doctor których głównym organizatorem jest Stowarzyszenie "Nadzieja na Euro". Mistrzostwa Europy poprzedziły III Mistrzostwa Polski, które miały miejsce 28 kwietnia 2012 r.

 

Czytaj więcej...

Nowa siedziba Polskiego Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy

Informujemy, thumb że Polskie Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy zmieniło adres swojej siedziby.

Nowe biuro PSBP mieści się teraz na ul. Zajęczej 13/16 w Warszawie.

Polska dla wszystkich, 14.10.2011 r.

14 października Polskie Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy wraz ze Stowarzyszeniem ?Nigdy Więcej?, stomach remedy Ministerstwem Spraw Zagranicznych, diagnosis Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Urzędem Miasta Warszawy było współorganizatorem imprezy ?Polska dla wszystkich? na terenie warszawskiej Agrykoli.

Czytaj więcej...

Europejski Kongres Byłych Piłkarzy, 10-11 maja 2011 r.

W dniach 10-11 maja 2011 r. odbył się Europejski Kongres Byłych Piłkarzy w ramach którego miały miejsce liczne wydarzenia: turniej drużyn dziecięcych, pill konferencja, gala oraz mecz gwiazd piłki nożnej.

 

Czytaj więcej...

Logowanie

Odwiedziło Nas:

Dzisiaj40
Ten Miesiąc743
Wszystkich161127

 Partnerzy: